Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li
Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 7'li

Artizan Palo Santo Çubuk Tütsü 12'li (VGNBKL5176)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682511150188

Prana Vibes Artizan Koleksiyonu’ndaki bu tütsü, Palo Santo ağacının saf ve kadim varlığına saygılı modern bir dokunuşun ürünüdür.

%100'e yakın Palo Santo içeriğiyle; sevdiğiniz ahşap çubuk deneyimini, geliştirilmiş bir kullanım konforuyla sunar. İçeriğindeki diğer bitki, Japon tütsü ustalarının reçetelerinde bulunan özel bir ağaç kabuğudur. Bağlayıcılık ve sürekli yanış performansı bu doğal ve kokusuz malzeme ile sağlanmıştır. Dolayısıyla DPG, potasyum nitrat gibi sentetik içerikler, sentetik esanslar ve kömür içermez.

Bu temiz reçete ve özenli el işçiliği ile hem Palo Santo'nun özgün koku ve arındıran frekansı korunmuş hem de sönmeden tüten bir Palo Santo deneyimi sağlanmıştır. 

 
AYNISI AMA FARKLISI :-)
 
Ahşap formundaki tütsülerde reçine dağılımı homojen olmadığından; koku, tütüş süresi, ve kullanım sayısı çubuktan çubuğa değişkenlik gösterebilir. Artizan tütsülerin yapımında ise Palo Santo ağacının homojen hale getirilmiş formu kullanıldığından, her bir çubukta Palo Santo'nun aynı benzersiz deneyimini yaşamak mümkündür.
 
Artizan tütsülerimizin ahşap çubuklardan bir diğer farkı da kendi kendine sönmeyerek kullanıcı tarafından söndürülecek şekilde tasarlanmış olmalarıdır.
Aynı çubuğu aynı uçtan yakarak defalarca kullanabilirsiniz.
Her bir çubuk, ideal ölçülerdeki 2-3 Palo Santo ağaç çubuğuna denk bir tütme süresine sahiptir. Siz söndürmediğiniz sürece çubuğunuz 50 dakika tütmeye devam eder.
 
Özetle Artizan seri; o çok sevdiğimiz şifalı ağacımızın hem aynısı, hem de kullanımda oldukça farklısıdır:-)
 
Prana Vibes'ın Artizan Koleksiyonu’ndaki tüm ürünler el yapımıdır ve ''Slow Craft'' felsefesiyle şekillenen; sabırlı, bilinçli ve saygılı süreçlerle üretilir.
 
Dünyadaki herkesin ve her şeyin şifasına katkısı olması dileği ve sorumluluğuyla...
 
Ürün içeriği:
 
Tüp ambalaja yerleştirilmiş 7 el yapımı tütsü.
 
Tütsülerimize mukavemet arttırıcı hiç bir kimyasal içerik eklenmemiştir. Dolayısıyla hassas bir üründür. Kargo sırasında ya da kullanırken kırılırsa lütfen üzülmeyin. Hatta kısa süreli kullanımı yeterli bir ürün olduğundan, elinizle ufak bir parçayı kırarak, ısıya dayanıklı bir tütsülüğe yerleştirip yakarak kullanmak da mümkündür. 1 cm lik bir parça 4 dakikalık bir tütme süresine sahiptir.
 
Tütsünüz özel kumaş saklama kılıfı ile size gelecek. Kılıflarınız, daha sonrasında kalemlik gibi farklı amaçlarla severek kullanabileceğiniz kadar şık ve kullanışlı tasarlanmıştır.
 
Kılıfa iliştirilmiş ürün kartoletinde ürünle ilgili tüm detay bilgiler bulunmaktadır.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR