5'li Palo Santo Ağaç Tütsü
5'li Palo Santo Ağaç Tütsü
5'li Palo Santo Ağaç Tütsü
5'li Palo Santo Ağaç Tütsü

Palo Santo Ağaç Tütsü 5'li (VGNBKL395)

0,00
Para Puan : 7
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682511150034

Güney Amerika ’dan gelen enerji… Palo Santo, Ekvador’da devlet tarafında denetimli bir şekilde sürdürülebilir tarımla yetiştirilen ve sadece doğal ölümü gerçekleşerek düşen dal ve gövdelerin toplanıp tütsü çubuğu haline getirilmesiyle elde edilir. Prana Vibes, Güney Amerika’daki Orman Bakanlığı tarafından verilen SAF (Sistema de Administración Forestal) belgesine sahiptir. Bu güzel tütsü narenciye, çam ve nane aromaları taşıyan odunsu koku yaymasının yanında, zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Şamanların pek çok tedavi ve seramonilerde kullandığı Palo Santo tütsüsü bedenimizdeki ve bulunduğumuz mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Meditasyon, nefes çalışmaları ve yoga seanslarında, güne yeni başlarken yada yatmadan önce, gün içerisinde evde yada ofisde, enerjinizi düşük hissettiğiniz de yani kısaca dilediğiniz zaman bu dinginleştirici tütsüyü yakabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Güney Amerika ’dan gelen enerji…
Palo Santo, Ekvador’da devlet tarafında denetimli bir şekilde sürdürülebilir tarımla yetiştirilen ve sadece doğal ölümü gerçekleşerek düşen dal ve gövdelerin toplanıp tütsü çubuğu haline getirilmesiyle elde edilir. Prana Vibes, Güney Amerika’daki Orman Bakanlığı tarafından verilen SAF (Sistema de Administración Forestal) belgesine sahiptir. Bu güzel tütsü narenciye, çam ve nane aromaları taşıyan odunsu koku yaymasının yanında, zihnimizi sakinleştirmemize, odaklanmamıza, konsantrasyonumuzun artmasına yardımcı olur. Şamanların pek çok iyileştirme ve seramonilerde kullandığı Palo Santo tütsüsü bedenimizdeki ve bulunduğumuz mekandaki düşük frekanslı enerjiyi temizler. Meditasyon, nefes çalışmaları ve yoga seanslarında, güne yeni başlarken yada yatmadan önce, gün içerisinde evde yada ofisde, enerjinizi düşük hissettiğiniz de yani kısaca dilediğiniz zaman bu dinginleştirici tütsüyü yakabilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
5 adet Palo Santo çubuğu.


KULLANIM ŞEKLİ:
Palo Santo çubuğunu ucundan 30 sn. kadar yakıp oluşan minik alevi üfleyerek söndürün. Yayılan dumanı bedeninizde ve bulunduğunuz alanda gezdirin. Çubuğunuz 1 – 1,5 dakika süresince tüter ve sonra kendi kendine söner. Bu süre, kullanıldığı alandaki enerjiyi arındırıp, dengelemesi için yeterlidir. Aynı çubuğu her ihtiyaç duyduğunuzda aynı uçtan yakarak defalarca kullanabilirsiniz. Kullanım sonrasında tamamen söndüğünden emin olana kadar ateşe dayanıklı bir malzeme üzerinde tutun. 


MENŞEİ:
Ekvador.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR