Vegan Bakkal Hediyelik

Özenle seçilmiş, stil sahibi organik ve ekolojik hediyeleri sizler için derledik. Sevdiklerinizi ve kendinizi ödüllendirmek istediğinizde tarza uygun; bez çantlarımız, stickerlarımız, T-Shirtlerimiz, Hoodilerimiz, yüzüklerimiz ve çoraplarımızla onlarca seçenek sunuyoruz.

Hediyelik Ürünlerimiz

Partnerinize, sevdiklerinize veya kendinize vegan bir hediye armağan etmek istiyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Bütün ürünleri %100 vegan olan Bakkal’lımızda hediyelik eşyalarımız da vegan. Kendi tarzınızı yansıtacak; magnetleri, T-Shirtleri ve takılarımızı vegan bakkal’da bulabilirsiniz.

Vegan hediyeliklerimizde diğer ürünlerde olduğu gibi son derece kaliteli ve seçkin tedarikçileri tercih ettik. İçimize sinmeyen herhangi bir ürünü raflarımıza koymadık. 

Bez çanta çeşitlerimiz, gabardin pamuklu dokuma kumaştan üretilmiştir. Sadi Güran tarafından tasarlanan bez çantaların eni 35 cm boyu ise 45 cm dir. Kumaşın hassaslığı nedeniyle yıkama işlemi elde yapılmalıdır. 

Bez Çanta tasarımlarımız: Sadi Güran’ın özel çizimlerinden derlendi.

Sticker’larımız 5cm çapında yuvarlak tasarımlardır. Diğer adı çıkartma olan Sticker’larımızın bir yüzü tasarım diğer yüzü ise kaliteli yapıştırıcı ile kaplıdır. Stickerlarımız metal ve kumaş yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabilir. Uzun süre boyunca yapışkanlığını ve canlılığını kaybetmez.

Sticker tasarımlarımız: "I'm The Vegan Option", "Vegan Is The New Black", "Ben Bir Kıyafet Değilim", "Siz Almaya Devam Ettikçe Onlar Ölüyor", "Vegan Starter Pack"  

Buton rozetler, insanın kendi düşüncelerini hiç tanımadığın bir topluluğa ifade etmenin en pratik yollarından biri. Amerika Birleşik Devletleri’nin kurucu başkanı George Washington da böyle düşünüyor olacak ki 1789 yılında seçim kampanyası sırasında üretilen sloganları rozet olarak basıp halka dağıttı. Bu olay rozetlerin seçim çalışmasında kullanılmasının ilk örneği olarak tarihe geçti. Bu küçük bilgi parantezinden sonra konunun özüne gelelim, rozetlerimiz kalitelidir. İğnesi çeliktir ve kolay kolay kırılmaz. Görünür yüzeyinin önündeki koruyucu kaplama ince ve sağlamdır.

Rozet tasarımlarımız: "I'm The Vegan Option", "Vegan Is The New Black", "Ben Bir Kıyafet Değilim", "Siz Almaya Devam Ettikçe Onlar Ölüyor", "Vegan Starter Pack"  

Düşüncelerimizi görünür kılmanın, kendimizi uzun uzun anlatmaya gerek kalmadan gereksiz muhabbetleri savuşturmanın bir başka yolu da kupalar. Özel olarak tasarladığımız kuplarımızın boyu 10 cm çapı ise 8 cm. Kupalarımızı bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Kupa tasarımlarımız: "I'm The Vegan Option", "Vegan Is The New Black", "Ben Bir Kıyafet Değilim", "Siz Almaya Devam Ettikçe Onlar Ölüyor", "Vegan Starter Pack"  

Hoodie, İngilizce’deki hood (Kapüşon) kelimesinden türetilmiş bir kavram. Kapüşonlu sweatshirt anlamına geliyor. Vegan Bakkal’da satışa sunulan Hoodie’lerin tamamı %100 Polyester kumaştan üretildi. Tasarım baskı transferi için su bazlı dijital baskı boyası kullanıldı. Hoodie’lerinizi 30 derecede ters çevirerek yıkayabilirsiniz. Yine ütülerken de ters çevirerek ütüleyebilirsiniz.

Hoodie tasarımlarımız: “Bir Rakı Balık Hikayesi”, “Sweet Harmony

T-Shirt, bildiğiniz gibi yaz aylarının vazgeçilmezi. Aynı zamanda ekonomik bir hediye seçeneği olarak iyi bir alternatiftir. Hediyelik vegan Sadi Güran’ın özel çizimi ile hazırlanan Tişörtümüz %100 Pamuk kumaştan üretilmiştir ve su bazlı dijital baskı boyası kullanılmıştır. Stoklarımızda; L, M ve S ölçülerinde buluna T-Shirt’leri mutlaka denemelisiniz. 

T-Shirt tasarımlarımız: Bir Rakı Balık Hikayesi”, “Sweet Harmony

 Hediyelik tasarım çoraplarımızla sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmeniz işten bile değil. Özel tasarım çoraplarımız, ayakların nefes alabilmesi için ağırlıklı olarak pamuk kumaştan üretildi. Çorabın esnemesi gereken elastik yerleri için ise %15 oranında naylon ve elastan içeriyor.

Özel tasarım çoraplarınızı 30 derecede ters çevirerek yıkarsanız uzun süre tüylenmeden kullanabilirsiniz. Yüksek ısı naylon ve elastan dokuya zarar vereceği için kurutma makinesi ve ütü kullanılmamalı.

Çorap tasarımlarımız: Ceylan Ertem eserlerinin Sadi Güran yorumlamalarının bir derlemesinden oluşuyor. “Seni Senin Gibiler Sevsin”, “Amansız Gücenik”, “Ütopyalar Güzeldir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR