T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m
T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m
T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m
T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m
T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m

T-Brush Aktif Kömürlü Cam Şişe Diş İpi 30m (VGNBKL2002)

0,00
Marka : T-Brush
Para Puan : 3
Fiyat : ₺194,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682858943245

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Cam Kutu Diş İpi Düzenli olarak diş fırçalamanın yanında diş ipi kullanımı da tam bir ağız bakımı sağlamak için önemlidir. Diş çürüklerine ve diş eti rahatsızlığına sebep olan plakların ve yemek artıklarının giderilmesi için günde minimum 1 kez diş ipi kullanılmasını öneriyoruz. t-brush diş ipleri; mısır ipi, bitkisel balmumu ve nane aroması ile sizler için özenle hazırlanmıştır. Plastik içermez ve %100 geri dönüşümlü ambalajlara sahiptir. 30m uzunluğundadır. 

KULLANIM ŞEKLİ: 
Yaklaşık 30cm diş ipini çekin ve kapak üzerinde bulunan küçük metal çıkıntı yardımı ile ipi koparın. Diş ipinin gücünü ve doğru konumu kontrol etmek için başparmağınızın etrafına sarın. Diş eti çizgilerine yaklaşarak her diş arasında yavaşça ipi kullanın

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR