Peynir Tuzağı - Dr Neal Barnard
Peynir Tuzağı - Dr Neal Barnard

Peynir Tuzağı - Dr Neal Barnard (VGNBKL420)

0,00
Para Puan : 2
Fiyat : ₺234,90
KDV Dahil : ₺234,90
Barkod : 9786052177143

New York Times çoksatan yazarı Dr. Neal Barnard, tehlikeli bir bağımlılık yaratan peynirin sağlığınıza nasıl zarar verdiği hakkındaki şoke edici gerçekleri açığa çıkarıp kilo verebilmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlayan radikal bir plan sunuyor. Bize her zaman süt ürünlerinin vücudumuz için faydalı olduğu öğretildi ancak işin aslı peynirin tehlikeli olabileceğidir. Kalori, yağ ve kolesterolle yüklü peynir kilo almanıza neden olurken, yüksek tansiyondan eklem rahatsızlıklarına kadar birçok hastalığa sebep olabilir. Daha kötüsü, beyinde morfin ve eroin gibi ağır uyuşturucular ile aynı reseptörleri etkileyen, bağımlılık yaratan hafif düzeydeki uyuşturucuları da içerir. Peynir Tuzağı’nda Dr. Neal Barnard, kilo verebilmeleri, enerji kazanmaları ve genel sağlıklarını iyileştirebilmeleri için okurlara peynir bağımlılıklarından kurtulabilmelerine yardımcı olacak kapsamlı bir plan sunuyor. Bu kolayca uygulanabilir beslenme planı pizza, lazanya, dondurma ya da cheesecake için duyacağınız en büyük arzuyu bile bastıracak sağlıklı tarifleri de içeriyor

 “Tıbbın on sene sonra nerede olacağını görmek istiyorsanız, bugünden Dr. Neal Barnard’ın kitabını okuyun.”
-Dr. Dean Ornish, The Spectrum ve Dr Dean Ornish’s Program for Reversing Heart Disease’in New York Times çoksatan yazarı


“Peynir Tuzağı, peynirin sağlıklı bir gıda olduğu söylemlerinin sadece efsaneden ibaret olduğunu bir bir ortaya çıkarıyor ve peynirin gerçekte nasıl üretildiği ve sağlıksız olduğu konusunda gözlerinizi açıyor.”
-Dr. Joel Kahn, Klinik Tıp Profesörü ve The Whole Heart Solution’ın yazarı

“Bu bilgilendirici ve eğlendiren kitap, peynirin neden günlük beslenme alışkanlığımızın bir parçası olmaması gerektiğini açıkça anlatıyor. Kesinlikle tavsiye ederim!”
-Dr. Ted D. Barnett, Rochester Lifestyle Medicine’in Tıp Direktörü ve CEO’su

“Peyniri seviyor musunuz? Bir daha düşünün! Dr. Barnard canınız pahasına peynirden neden uzaklaşmanız gerektiğini anlatıyor.”
-Rip Esselstyn, The Engine 2 Seven-Day Rescue Diet’ın New York Times çoksatan yazarı

“Dr. Barnard dünyanın en büyük bağımlılıklarından biri hakkında konuşuyor. Bitki odaklı bir diyete başlamaya teşvik edilmek isteyen herkes okumalı.”
-Chad Sarno ve Derek Sarno, Wicked Healthy’nin kurucuları

 


 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR