Orkide Vegan Margarin 250gr
Orkide Vegan Margarin 250gr

Orkide Vegan Margarin 250gr (VGNBKL895)

0,00
Marka : Orkide
Para Puan : 1
Fiyat : ₺11,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Vegan beslenmeye uygun Türkiye'nin ilk margarini olan Orkide Vegan; V-Label EU sertifikalıdır.
Vegan beslenmede çorbalara, sebze yemeklerine, fırın yemeklerine, hamur işlerine, tatlılara ve kahvaltılarda ekmek üstü atıştırmalıklara lezzet ve keyif katar.
Orkide Vegan,  yumuşak ve sürülebilir bir kıvamdadır.


İÇİNDEKİLER:
Rafine Bitkisel Yağlar(%59) ( değişen miktarlarda Pamuk, Palm Yağı ve fraksiyonları, Ketencik, Kanola, Ayçiçek), Su, Emülgatörler(yyağ asitlerinin mono ve digliseridleri, soya lesitini), Tuz(en fazla %0,2), Koruyucu(potasyum sorbat), Asitlik Düzenleyici(sitrik asit), Aroma Verici, Vitaminler(A, D), Renklendirici(beta karoten). 


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.