Organik Açai Berry Tozu 100 gr
Organik Açai Berry Tozu 100 gr
Organik Açai Berry Tozu 100 gr

Naturiga Organik Açai Berry Tozu 50gr (VGNBKL311)

0,00
Marka : Naturiga
Para Puan : 6
Fiyat : ₺384,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681851001075

Açai meyvesi Brezilya amazon ormanlarında doğal olarak yetişir ve olgunlaştığında elle toplanır, toplanır toplanmaz soğuk kurutma sürecine başlanır. 1 kg’lık açai tozu elde etmek için 20kg’lık açai meyvesi kullanılır. Dünya’da antioksidan seviyesi en yüksek gıdalardan biridir. Bu değer ORAC (oxygen radical absorbance capacity) ismi verilen antioksidan ölçüm sistemine göre belirlenmiştir. Tek tip antioksidan olmadığı için antioksidan içeren gıdaların alımını çeşitlendirmemiz gerekmektedir. O yüzden günlük beslenmemize freeze dry açai ‘yi ekleyerek bu çeşitlendirmeye büyük bir katkı sağlayabiliriz. Ayrıca omega 3 ve omega 6 açısından zengin bir meyvedir. Lif, A vitamini, potasyum ve kalsiyum içerir. Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Açai meyvesi Brezilya amazon ormanlarında doğal olarak yetişir ve olgunlaştığında elle toplanır, toplanır toplanmaz soğuk kurutma sürecine başlanır. 1 kg’lık açai tozu elde etmek için 20kg’lık açai meyvesi kullanılır. Dünya’da antioksidan seviyesi en yüksek gıdalardan biridir. Bu değer ORAC (oxygen radical absorbance capacity) ismi verilen antioksidan ölçüm sistemine göre belirlenmiştir. Tek tip antioksidan olmadığı için antioksidan içeren gıdaların alımını çeşitlendirmemiz gerekmektedir. O yüzden günlük beslenmemize freeze dry açai‘yi ekleyerek bu çeşitlendirmeye büyük bir katkı sağlayabiliriz. Ayrıca omega 3 ve omega 6 açısından zengin bir meyvedir. Lif, A vitamini, potasyum ve kalsiyum içerir. 
Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. 
Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Organik Açai Tozu (%100) / Freeze Dried.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR