Açai Tozu

 

Açai tozu, Brezilya’da yetişen açai üzümünden elde edilen bir tozdur. Bu üzüm, amazon ormanlarında doğal yollarla yetişir. Olgunlaşır olgunlaşmaz el ile toplanarak soğuk kurutma sürecine başlanır. Antioksidan seviyesi en yüksek gıdalar arasında yer alır. Vegan beslenme biçimine uygun olan bu tozu içecek, salata, granola ve kahvaltılık gevreklere ekleyerek kullanabilirsiniz. Antioksidan içerikli besinler, hücre hasarının engellemesini sağlar. Bu nedenle antioksidan bakımından zengin olan gıdalar tüketmek gerekir. Açai üzümünün yüksek antioksidan miktarı ORAC sistemine göre onaylandığı için bu meyveden elde edilen tozu kullanabilirsiniz. Sayfamızda bulunan farklı çeşitlerini inceleyerek damak zevkinize uygun olanı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Organik Açai Tozu

 

Açai üzümü amazon ormanlarında kendiliğinden ve hiçbir kimyasal ürüne maruz kalmadan yetiştiği ve kurutma işlemleri de özenli bir şekilde yapıldığı için organiktir. Organik açai tozu, omega 3 ile omega 6 bakımından oldukça zengindir. Bunun yanı sıra A vitamini, kalsiyum, lif ve potasyum da içerir. İçeriğinde hayvansal katkı maddesi, kimyasal koruyucu, katkı maddesi ve ilave şeker bulunmaz. Bu tozdan 1 kilo elde edebilmek için 20 kilo açai üzümü kullanılır. Toplanması, kurutulması ve toz haline getirilmesi aşamaları oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Vegan beslenme biçimine uygun olan bu tozu sayfamızdan kolay bir şekilde satın alarak kullanabilirsiniz.

 

Açai Tozu Al

 

Açai tozu almak, kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biridir. Stres ve çevresel faktörler hücre hasarına neden olur. Hücrelerin hasar görmesi DNA’ya bile zarar verebilir. Bu gibi durumları engellemek için antioksidan bakımından zengin olan besinler kullanmak önemlidir. Antioksidan bakımından zengin olan bu toz, bu noktada işinizi kolaylaştırır. Yiyecek ve içeceklere ekleyerek kolay bir şekilde tüketebileceğiniz bu özel toz ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu antioksidanı alabilirsiniz. Vegan beslenme biçimine uygun olan bu özel tozu Vegan Bakkal farkı ile satın alabilirsiniz. Bu toz bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi birçok hastalığa karşı bariyer oluşturulmasına yardımcı olur.

 

Ucuz Açai Tozu Al

 

Bu özel tozu kullandığınız zaman sadece bağışıklık sisteminde değil cildinizde ve saçlarınızda bile gözle görülür olumlu değişimleri fark edebilirsiniz. Sayfamızda sunduğumuz ucuz açai tozu alarak eklem ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Antioksidan iltihabı engellediği için eklemler ve kaslar daha güçlü olur. Antioksidan bakımından zengin olan bu toz sayesinde sinir sistemini güçlendirmenin ve kötü kolesterolü azaltmanın yanı sıra KOAH, tip 2 diyabet ve kalp damar hastalıklarının riskini en aza indirmek mümkündür. Bu değerli ürün ile antioksidan desteği alırken yaşam biçiminin ve alışkanlıkların gözden geçirilmesi de gerekir. Vücudunuza gereken özeni göstermek ve vücudunuzu desteklemek için sayfamızdan bu özel tozu kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR