Yoga Matı Temizleme Solüsyonu 300 ml
Yoga Matı Temizleme Solüsyonu 300 ml

Yoga Matı Temizleme Solüsyonu 300ml (VGNBKL480)

0,00
Para Puan : 9
Fiyat : ₺499,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681763392735

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yoga pratiği esnasında hepimiz terliyoruz:) zemin ve havada uçuşan göremediğimiz tozlar ve bakteriler Yoga Matımıza yapışıyor.
Tabiki ellerimizi ve yüzümüzü temizliğinden emin olduğumuz bir yüzeye koymak isteriz. Homemade Aromaterapinin uçucu yağlar kullanarak hazırladığı bu harika Yoga Matı Temizleme Solüsyonu matımızı temizlemenin yanı sıra harika kokusuyla iyi hissetmemizi sağlar.


İÇİNDEKİLER:
Deiyonize Su, % 3,5 Asetik Asit, Melez Lavanta Uçucu Yağı (Lavandula hybrida herb oil ) Tea Tree (Çay Ağacı)Uçucu Yağı (Melaleuca alternifolia leaf oil). 


KULLANIM ŞEKLİ:
Temizlenmesini istediğiniz yoga matı üzerine sprey yolu ile uyguladıktan sonra kuru bir bez ile silebilirsiniz.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR