Volkanik Doğal Ponza - Topuk Taşı
Volkanik Doğal Ponza - Topuk Taşı

Volkanik Doğal Ponza - Topuk Taşı (VGNBKL5115)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
Barkod : 8900000004423

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Volkanik Doğal Ponza - Topuk Taşı
Doğal Ponza Taşı Volkanik gaz kabarcıkları ile dolu köpüklü lav hızla soğutulduğunda oluşur. Lav yığınları hızlıca suyla soğur, lavları basınçlandırır, bu gazla delikler büyür fakat gaz kabarcıkları tekrar çökmeden önce kayalaşarak katılaşır.
Ürün doğal olduğundan ebatı değişkenlik gösterebilir. Mümkün olduğu ölçüde büyük boy (ortalama 7x6 cm) ve düzgün kesimde ürünler gönderilir.

KULLANIM ALANLARI:
 
Acısız epilasyon: Ölü cilt hücrelerini temizlemek ve tüyleri yumuşatmak için bölgeyi ılık su ile yıkayın. Cildinizi hafifçe kurulayın. Taşı tüyler dökülünceye kadar dairesel bir hareketle kıllara hafifçe bastırın. Kullanım sonrası cildinizi iyice nemlendirin. Tüm tüyler temizlenene kadar birkaç günde bir tekrarlayın.

Ölü deriyi uzaklaştırın: Sert cildi yumuşatmak için nemli bir ponza taşı kullanabilirsiniz. Ayrıca tırnaklarınızın ve dirseklerinizin çevresindeki fazla deriyi nazikçe çıkarabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgeyi ve ponza taşını ıslattıktan sonra taşı, ölü derilerin üzerine hafifçe sürtün. Daha sonra yıkayıp nemlendirin. Ayrıca nasırlarınızdan kurtulmak için 5 dakika kadar ılık suda beklettikten sonra nazikçe ponza taşıyla fırçalayabilirsiniz. Nemlendirmeyi unutmayın.

Güzelikte sihirli güç: Ponza, sert tabanların soyulmasında büyük yardımcıdır. Yüzünüze bir ponza taşıyla hafifçe masaj yaparak donuk cildinizi yeniden canlandırın. Haftada bir kez bir haftalık peeling iyileştirmesi olarak ve aynı zamanda kan dolaşımını ve cilt tonunu artırmada kullanın.

Yırtık kot modası için: Sıkılıp görünümünü değiştirmek ve biraz modaya uyup yırtık bir kot haline getirmek istediğiniz pantolonlarınız için ponza taşını kullanabilirsiniz. Bir ponza taşı alın ve kumaştaki lifleri gevşetmek için istediğiniz alanı hafifçe ovalamaya başlayın. Aynı bölgeyi aşındırmaya devam edin ve küçük parçacıklar ve delikler oluşmaya başlayana kadar kuvvet seviyelerini deneyin.

Evcil hayvan tüyleri için ponza taşı: Kolayca süpürebileceğiniz bir yerde olmayıp küçük bir alana dökülmüş olan evcil hayvanlarınızın tüylerini aynı gır gır yapar gibi ponza taşıyla alabilirsiniz. Kullanmadan önce ıslatın ve tüm tüyleri toplamak için bir yönde ilerleyin.

Bitkilerin toprağını güçlendirir: Bahçıvanların çoğu, sağlıklı bitkilerin anahtarının kaliteli toprak olduğunu bilirler. Ponza eklenmesi toprağın suyu tutmasına yardımcı olur ve ponza taşının gözenekli yapısı bitki büyümesi için gerekli olan temel besinleri tutar. Toprağın dört bir tarafına küçük ponza parçaları yerleştirin veya toprağın üzerine doğrudan daha küçük ponza taşı ekleyin. Örneğin, saksı bitkilerinde veya teraryumlarda toprağın üstüne yerleştirilir.

Tüylenmiş kazaklar: Kış aylarında günlerce süren kullanımdan sonra, favori kazaklarınızdan bazılarının tüylenmeye başladıklarını fark edebilirsiniz. Bu, liflerin çözüldüğü ve gevşek uçların, kazaklarınızın yüzeyinde bir top oluşturduğu zamandır. Ponza taşındaki yumuşak, gözenekli yüzey, bu topakları ve tiftikleri kıyafetlerden çıkarmak için idealdir. Tüylenmelerin üstünden ponza taşıyla hafifçe geçerek kazaklarınızı eski haline getirebilirsiniz.

İlgili ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR