T-Brush Bambu Arayüz Fırçası 6'lı
T-Brush Bambu Arayüz Fırçası 6'lı
T-Brush Bambu Arayüz Fırçası 6'lı
T-Brush Bambu Arayüz Fırçası 6'lı

T-Brush Bambu Arayüz Fırçası 6'lı (VGNBKL3751)

0,00
Marka : T-Brush
Para Puan : 0
Fiyat : ₺174,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682858943276

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

*Ergonomik bir tasarıma sahiptir.
Diş fırçanızın ulaşamadığı dişlerin arasında birçok problem başlar. Rahat ve hassas tutuş için tasarlanmış kaymaz bambu sap, ağzın arkasına kolay erişim sağlamak için bükülebilir bir boyuna sahiptir. 0,45mm kalınlığındaki ara yüz fırçaları %100 geri dönüşümlü ve atıksız ürünlerdir.

*Diş ipi alternatifidir
Yalnızca diş fırçalamayla en sık gözden kaçan dişler arasındaki bölgelerdeki plağı çıkarmak için profesyoneller tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

*Diş hekimleri tarafından tavsiye edilir
Diş Arası Temizleme için kullanılan arayüz fırçaları, plak birikiminin yol açtığı kanama ve diş eti iltihabına yol açabileceği ulaşılması zor bölgeleri temizlemeyi kolaylaştırır.


UYARI :

 

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR