Soya Kıyması

 

Soya kıyması, vegan beslenme biçimini benimsemiş olan kişiler için en iyi vegan protein kaynağıdır. Baklagiller ailesinde bulunan soyadan elde edilen bu kıyma, düşük nem oranına sahip olduğu için raf ömrü uzundur. Kolesterol içermeyen ve oldukça az yağ miktarı bulunan bu kıyma, kırmızı ete göre daha sağlıklıdır. Protein, kas ve kemik sistemi için son derece önemlidir. Yeterli miktarda protein alınmaması bu sistemlerin olumsuz yönde etkilenmesine neden olur. Soya, protein bakımından zengin bir baklagil olduğu için soyadan elde edilen kıymayı düzenli olarak tüketmek faydalıdır. Sebze yemeklerinizin protein oranını artırmak için sayfamızdan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Soya Kıyması Satın Al

 

Soya çekirdeğinin öğütülerek un haline getirilmesi ile elde edilen bu lezzetli kıymanın yağ oranı oldukça düşüktür. Çünkü soya çekirdekleri öğütülmeden önce yağı alınır. Soya kıyması satın alarak az yağlı, bol proteinli yemekler hazırlayabilirsiniz. Soya filizleri kabızlık giderici ve şişkinliği azaltıcı etkilere sahiptir. Bu sayede soyadan elde edilen kıymanın sindirim sisteminin çalışmasına olumlu etkileri bulunur. Soyadan elde edilen bu lezzetli kıymanın yağ oranı çok düşük olduğu için zayıflamak isteyen veya kilosunu korumak isteyen kişiler için de idealdir. Bu kıyma et ile yapılan birçok tarife uygundur. Vegan yaşam tarzını benimseyen kişilerin yanı sıra sağlıklı beslenmeye özen gösteren kişilerin de yoğun ilgi gösterdiği bu kıymayı sayfamızdan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Soya Kıyması Fiyat

 

Soya kıyması fiyat seçenekleri, kırmızı ete oranla daha uygundur. Fiyatının yanı sıra besin değeri bakımından oldukça zengindir. Düşük yağ miktarı ve yüksek protein içeriği, bu kıymaya olan ilginin artmasını sağlar. Hiçbir şekilde hayvansal katkı maddesi barındırmayan bu kıyma vegan yaşam ve beslenme biçimini benimseyen kişiler için ideal protein kaynağıdır. Protein daha çok hayvansal gıdalarda bulunur. Hayvansal gıda, ürün ve katkı maddelerinin kullanımına hiçbir şekilde yer vermeyen vegan yaşam felsefesini benimseyen kişilerin yeteri kadar protein alabilmesi için bu kıymayı tüketmesi önemlidir. Yağ oranı çok düşük olduğu için kolesterol sorunu olan kişilerin de tüketmesi için son derece uygundur. Sayfamızdan bu lezzetli kıymayı satın alarak yemeklerinizin protein miktarını yükseltmeye başlayabilirsiniz.

 

Ucuz Soya Kıyması Satın Al

 

Vegan Bakkal sayesinde artık ucuz soya kıyması satın alabilirsiniz. Bu kıyma ile sevdiklerinize harika mantı, köfte ve daha birçok yemek yaparak sağlıklı sürprizler hazırlayabilirsiniz. Soyadan yapılan kıymanın kullanılabilmesi için öncelikle ıslatılması gerekir. Genellikle sıcak su içinde 15 dakika bekletildikten sonra ideal formunu kazanır. Kıymayı en doğru şekilde kullanabilmek için paketinin üzerinde yer alan açıklamalara göz atabilirsiniz. Bol proteinli ve yağsız yemekler hazırlama imkânı sunan bu lezzetli kıymayı hemen satın alarak sağlıklı yemekler hazırlamaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR