Organik Maca Tozu 100 gr
Organik Maca Tozu 100 gr
Organik Maca Tozu 100 gr

Naturiga Organik Maca Tozu 100gr (VGNBKL307)

0,00
Marka : Naturiga
Para Puan : 4
Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681851001013

Peru'da yetiştirrilen Maca kökleri, önce güneş altında doğal olarak 10-15 gün boyunca kurutulduktan sonra dezenfekte edilir ve 45 ° C’de tamamıyla kurutulmadan önce küçük şeritler halinde kesilir.Öğütülerek toz haline gelen maca, İngiltere'de yapılan testlerin ardından paketlenerek sizlere ulaşır. İçeriğinde, yüksek oranda B2 vitamini, calcium, demir, çinko ve lif bulunmaktadır ayrıca B1 vitamini ve B6 vitamini kaynağıdır. İçerdiği yüksek riboflavin (B2 vitamini) sayesinde normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Yani enerji metabolizmasının desteklenmesine ihtiyaç duyulan anlarda (yoğun aktivite öncesi gibi) alınabilir. Profesyonel sporcuların kullandıkları karışımlarda maca bulunmaktadır. İçeriğindeki yüksek demir normal kan hücrelerinin oluşumuna ve hemoglobinin oluşmasına yardımcı olur. Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Peru'da yetiştirrilen Maca kökleri, önce güneş altında doğal olarak 10-15 gün boyunca kurutulduktan sonra dezenfekte edilir ve 45 ° C’de tamamıyla kurutulmadan önce küçük şeritler halinde kesilir.Öğütülerek toz haline gelen maca, İngiltere'de yapılan testlerin ardından paketlenerek sizlere ulaşır. İçeriğinde, yüksek oranda B2 vitamini, calcium, demir, çinko ve lif bulunmaktadır ayrıca B1 vitamini ve B6 vitamini kaynağıdır. İçerdiği yüksek riboflavin (B2 vitamini) sayesinde normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Yani enerji metabolizmasının desteklenmesine ihtiyaç duyulan anlarda (yoğun aktivite öncesi gibi) alınabilir. Profesyonel sporcuların kullandıkları karışımlarda maca bulunmaktadır. İçeriğindeki yüksek demir normal kan hücrelerinin oluşumuna ve hemoglobinin oluşmasına yardımcı olur.
Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. 
Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Organik Maca Tozu (%100).


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR