Organik Kakao Tozu 100 gr
Organik Kakao Tozu 100 gr
Organik Kakao Tozu 100 gr

Naturiga Organik Kakao Tozu 100gr (VGNBKL309)

0,00
Marka : Naturiga
Para Puan : 2
Fiyat : ₺154,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681851001037

Organik kakao çekirdeklerinden üretilmekte olan Naturiga kakao tozu Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. Naturiga Kakao tozu, Peru’nun en iyi tarım kooperatiflerinden biri olan ve Fairtrade üretimi yapan tedarikçisinden gelir. Bakır, Potasyum, Demir, Lif, Protein ve Magnezyum içerir. Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, potasyum normal kas fonksiyonlarına ve normal kan basıncının korunmasına, demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, protein kas kütlesinin artışına, magnezyum normal kemiklerin korunmasına ve normal dişlerin korunmasına katkıda bulunur. Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Organik kakao çekirdeklerinden üretilmekte olan Naturiga kakao tozu Peru yağmur ormanlarında yetişmekte ve geleneksel yöntemlerle işlenmektedir. Naturiga Kakao tozu, Peru’nun en iyi tarım kooperatiflerinden biri olan ve Fairtrade üretimi yapan tedarikçisinden gelir. Bakır, Potasyum, Demir, Lif, Protein ve Magnezyum içerir. Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, potasyum normal kas fonksiyonlarına ve normal kan basıncının korunmasına, demir bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, protein kas kütlesinin artışına, magnezyum normal kemiklerin korunmasına ve normal dişlerin korunmasına katkıda bulunur.
Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. 
Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:

Organik Kakao Tozu (%100).


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR