Organik Filizlenmiş Nohut Unu 500gr
Organik Filizlenmiş Nohut Unu 500gr

Organik Filizlenmiş Nohut Unu 500gr (VGNBKL1190)

0,00
Para Puan : 3
Fiyat : ₺184,90(KDV Dahil)
Barkod : 8682205404214

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Tahıl ve baklagiller  yapıları gereği lektin, saponin, fitik asit gibi anti besinsel ögeler barındırır. Ancak; insan sindirimine uygun değillerdir ve baklagillerin içerdiği vitamin, mineral ve proteinin emilimini engeller. Filizlendirme yapılarak bu olumsuz durum engellenir. Ürünler, 40 derecenin altında, bütün vitamin, mineral değerleri korunarak dehidratörlerde kurutulur, taş değirmenlerde yüksek ısıya maruz kalmadan tam tane olarak un haline getirilir. Böylelikle sofralarımıza sindirimi kolay ve süper gıdalar olarak gelirler.

İÇİNDEKİLER:
Organik Filizlendirilmiş Nohut Unu.
 

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir. Eser miktarda fındık, fıstık türevi ve sert kabuklu yemiş içerebilir.

 

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR