Organik Elde Bulaşıık Deterjanı 750ml
Organik Elde Bulaşıık Deterjanı 750ml

Organik Elde Bulaşık Deterjanı 750ml (VGNBKL1014)

0,00
Para Puan : 3
Fiyat : ₺67,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Petro-kimyasallardan arındırılmış ve bitkisel özlerle yüzey aktifleri oluşturulmuş formülüyle, ellere zarar vermeyen, bulaşıklarda kimyasal kalıntı bırakmayan bir üründür.
Bulaşık eldiveni kullanmaya gerek olmaz, hassas ciltlere zarar vermez.
Bulaşık makinesine girmeyen tepsilerin, tabak, tencere, tava, porselen, kristal ve cam eşyaların elde yıkanmasında kullanılır. Ahşap kaşıklar ve ahşap saplı bıçaklar için uygundur.
Bebeklerin mama kaplarında, biberonların günlük temizliğinde iç rahatlığıyla kullanılabilir.
Bebeklerin diş kaşıma aparatlarının temizliği için uygundur.
Çocukların oyuncaklarının temizliğinde etkili ve zararsızdır.
Evcil hayvanların mama kapları ve diğer eşyalarına yıkamak için idealdir.
Konsantre formülü sayesinde, küçük miktarlar, büyük bulaşıklar için yeterlidir.
Hayvansal hammadde yoktur, HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR.VEGAN SERTİFİKALIDIR.
Portakal yağı içerir. Kötü kokuları yok eder.
Boya  içermez. Cilt dostudur. DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

The Elite Home ailesinde yer alan tüm ürünler, bitkisel bazlı olarak formüle edilmiştir.
Sert kimyasallar,SLES,SLS,Triclosan,formaldehit,paraben,fosfat,MEA,DEA,TEA,sodyum hidroksit,sodyum hipoklorit,petrokimyasallar,boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermezler.
Kendiniz, aileniz, çocuklarınız, ev hayvanlarınız için güvenilir, etkili, doğada parçalanabilir içeriklerle oluşturulmuş temizlik ürünleridir.


İÇİNDEKİLER:
5%-15% Aniyonik Aktif Madde (hindistan cevizi yağından edilen bitkisel bazlı), 5%-15% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), Organik Aloe Vera Suyu,Bitkisel Gliserin, Doğal Esansiyel Portakal Yağı.
Toplam bileşenlerin % 98,59 u doğal kökenlidir,%10 u organiktir.


KULLANIM TALİMATI:
Yaklaşık bir tatlı kaşığı (5 ml) The Elite Home Bitkisel Bazlı Elde  Bulaşık Deterjanı  5 lt ılık suya ilave edilir. Yeteri kadar köpürür. Kolayca durulanır.
”Verimli bir şekilde yıkayarak su ve enerji tasarrufu için muslukta bulaşıkları yıkamak yerine bulaşıkları suya batırın ve önerilen ürün dozlarına sadık kalın.Verimli yıkamak çok fazla köpük gerektirmez.”


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.