Organik Buğday Çimi Tozu 100 gr
Organik Buğday Çimi Tozu 100 gr
Organik Buğday Çimi Tozu 100 gr

Naturiga Organik Buğday Çimi Tozu 100gr (VGNBKL310)

0,00
Marka : Naturiga
Para Puan : 4
Fiyat : ₺309,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681851001044

Buğday tohumunun toprağa ekilmiş olduğu günden itibaren vitamin, mineral, çinko, fosfat, enzim ve lif oranının en yüksek seviyede olduğu bir haftanın sonunda kesilip kurutulmasından elde edilir. 19 aminoasit, inek sütüne oranla on bir kat daha fazla kalsiyum, ıspanağa oranla 5 kat daha fazla demir, portakala oranla 7 kat daha fazla C vitamini, kepekli buğdaydan 4 kat daha fazla B1 vitamini içerir. Ve müthiş bir B12 vitamini kaynağıdır.Organik olarak yetişen buğday filizleri, 102 doğal mineralin 90 tanesini içerir. Bir bardak buğday çiminde, 5000 mg klorofil vardır.İçeriğindeki klorofil, vücuttan toksinlerin ve ağır metallerin atılmasına yardım eder. Yüksek oranda lif, demir, bakır, çinko, protein, E vitamini, Kalsiyum ve A vitamini içerir. A vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, normal cildin korunmasına, demir, vücutta normal oksijen taşınımına ve yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, protein kas kütlesinin artışına katkıda bulunur. Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Buğday tohumunun toprağa ekilmiş olduğu günden itibaren vitamin, mineral, çinko, fosfat, enzim ve lif oranının en yüksek seviyede olduğu bir haftanın sonunda kesilip kurutulmasından elde edilir. 19 aminoasit, inek sütüne oranla on bir kat daha fazla kalsiyum, ıspanağa oranla 5 kat daha fazla demir, portakala oranla 7 kat daha fazla C vitamini, kepekli buğdaydan 4 kat daha fazla B1 vitamini içerir. Ve müthiş bir B12 vitamini kaynağıdır.Organik olarak yetişen buğday filizleri, 102 doğal mineralin 90 tanesini içerir. Bir bardak buğday çiminde, 5000 mg klorofil vardır.İçeriğindeki klorofil, vücuttan toksinlerin ve ağır metallerin atılmasına yardım eder. Yüksek oranda lif, demir, bakır, çinko, protein, E vitamini, Kalsiyum ve A vitamini içerir. A vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, normal cildin korunmasına, demir, vücutta normal oksijen taşınımına ve yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, protein kas kütlesinin artışına katkıda bulunur. 
Renklendirici, katkı maddesi, ilave şeker, raf ömrünü uzatmak için herhangi bir kimyasal içermez. 
Diğer tüm süper gıdalar gibi, kahvaltılık gevrek, smoothie, granola, içecek ve salatanıza ekleyerek tüketebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
Organik Buğday Çimi Tozu (%100).


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR