Nohut Cipsi

 

Nohut cipsi, son yıllarda yoğun ilgi gören sağlıklı atıştırmalıklar arasında yer alır. Nohut; lif, karbonhidrat ve protein bakımından son derece zengin bir besin kaynağıdır. Baklagiller familyasından olan nohut, en önemli bitkisel protein ve yağ kaynağıdır. Bunun yanı sıra potasyum, B6 ve C vitamini de içerir. Bu içerikleri sayesinde kalp ve damar sağlığına olumlu etkileri bulunur. Nohut, tamamen bitkisel bir besin kaynağı olduğu ve besin değeri bakımından çok zengin olduğu için vegan beslenme biçiminde önemli bir yere sahiptir. Nohuttan un elde edildiğinden dolayı bu baklagilin kullanım alanı oldukça geniştir. Veganların yanı sıra çölyak rahatsızlığı bulunan kişiler de nohuttan yapılan bu leziz cipsi tüketebilir.

 

Çıtır Nohut Cipsi

 

Çıtır çıtır yapısı, enfes baharat karışımı ve zengin içerikleri sayesinde popüler olan çıtır nohut cipsi günün her saatinde tüketilmeye uygundur. Nohut unundan yapılan cipslerin birçok çeşidi bulunur. Farklı aromalarla hazırlanan bu cipslerin en iyi özelliği fırınlanarak hazırlanmalarıdır. Düşük yağ oranına sahip olan bu cipslerin bazı çeşitleri diyet yapan kişiler için de idealdir. Klasik cips çeşitlerinin büyük çoğunluğu, içerdikleri katkı maddeleri, koruyucu maddeler ve çok miktardaki yağdan dolayı zararlıdır. Sayfamızda sunduğumuz nohuttan yapılan cips çeşitleri, son derece sağlıklı içeriklere sahip olduğu için sağlık üzerinde risk oluşturmaz. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bu cipslerden bol bol satın alabilirsiniz.

 

Nohut Cipsi Fiyat

 

Sayfamızda sunduğumuz nohut cipsi fiyat seçenekleri, fiyat performans değerlendirmesine göre son derece uygundur. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyerek risk oluşmasına neden olabilecek hiçbir katkı malzemesinin kullanılmaması ve tamamen bitkisel içeriklere sahip olması bu cipslerin en büyük özelliğidir. Bu sayede günün her saatinde tüketilmesi uygundur. Nohut, diyet ve kilo kontrolü yapan kişiler için ideal bir besin kaynağıdır. Bu nedenle nohuttan yapılan cipsleri diyet yaparken bile beslenme programınıza ekleyebilirsiniz. Bu cips, çölyak rahatsızlığı, gluten intoleransı, gluten alerjisi ve vegan bireyler için ideal bir atıştırmalıktır. Çantanızda kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bu cipsleri sayfamızdan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Ucuz Nohut Cipsi

 

Dinlenirken veya TV karşısında cips atıştırmayı sevmeyen kişi yok denilecek kadar azdır. Sağlıklı yaşamaya özen gösteren kişiler bile zaman zaman küçük cips kaçamaklarında bulunur. Sağlıklı cips ve atıştırmalık ihtiyacını tam anlamıyla karşılayan nohut cipsleri ile şimdiye kadar tanışmadıysanız şimdi tam zamanı. Sayfamızdan hemen ucuz nohut cipsi siparişi vererek sağlıklı ve lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Vegan beslenme biçimine uygun olan bu cipslerde koruyucu ve katkı maddesi yer almaz. Besin değeri bakımından zengin olan besin kaynaklarından yapıldığı için sağlıklı olan bu cipsler ile çocuklara sürpriz yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR