Naneli Diş Macunu Tableti
Naneli Diş Macunu Tableti
Naneli Diş Macunu Tableti
Naneli Diş Macunu Tableti

Naneli Diş Macunu Tableti (VGNBKL882)

Marka : T-Brush
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
T-Brush Geleneksel diş macunu ve diş fırçalama yöntemlerinin aksine, yeni nesil diş bakım ürünleriyle farklı bir dönem başlatıyor!
Florürsüz diş macunu tabletleri diş bakımınıza daha doğal ve sağlıklı bir çözüm sunuyor ve Nanenin ferahlığını nefesinize, activated charcoal’un beyazlığını gülüşünüze yansıtıyor.
T-Brush Doğal Diş macunu Tabletleri, zararlı kimyasal içermedikleri gibi ağız yolu ile zararlı madde emilimi sağlamadan, ağız bakımını keyifli bir hale getirir.
T-brush diş macunu tabletleri hammaddelerini Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerinden temin edilerek geliştirilmiştir. T-brush diş macunu tabletleri,  SLS, Gluten gibi zararlı kimyasallar içermez.
Formülündeki bileşenlerinde hayvansal DNA bulunmaz ve hayvanlar üzerinde deney yapılmadan GMP sertifikalı fabrikada üretilir.
Bu yüzden vegan diş macunu tableti unvanını gururla taşımaktadır. Ayrıca özel geliştirilmiş efervesan özelliği sayesinde T-brush diş macunu tabletleri doğal köpüklenme sağlayarak, kullanım sonrasında ağzınızda ferah ve ipeksi bir tat bırakır.
T-Brush tarafından geliştirilen bu yeni nesil diş macunu tabletlerini “Paylaşımlık Diş Macunu” olarak adlandırıyor.

Sağlık ağızda başlar!
Özellikle salgın hastalıklarda, geleneksel diş macunlarının kullanılması aile bireyleri arasında bakteri ve mikroorganizma paylaşılmasına yol açmaktadır.
Geleneksel yöntemlerin aksine yenilikçi ürünler ile diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırıyor.
Yeni nesil, kişiye özel, doğal diş macunu tabletleri ile aile bireyleri arasında yayılan bakteri ve mikroorganizmaların oluşumunu engelleyerek hijyenik kullanım sağlıyor.

Yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirirken uygun oranda ayarlanması zor olan doz miktarını yenilikçi diş macunu tabletleri ile çözümlüyor.
T-brush diş  macunu tabletleri, her kullanımda ihtiyaç duyulan içerik ve miktarda ürün bulunmakta. Bu sayede cam şişenin içerisinde bulunan son tablete kadar her diş fırçalamamızda aynı ihtiyaç duyulan oranda ürün kullanımı sağlıyor.

Kendi gereksinimlerimizi, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılamak adına doğal içerik ve doğaya saygılı FSC sertifikalı ambalaj kullanmayı tercih ediyor.
Ambalajında kullanılan kutuları da  %100 geri dönüşümlü malzemelerden tercih ediyor. Yer yüzünde yaşayan tüm canlıların yaşamının daimi kılınması, yaşanılabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam için karbon ayak izimizi minimum seviyede tutmaya çalışıyor.
Tükenebilir enerji kaynaklarını en efektif şekilde kullanarak, doğaya zarar vermeden ekonomik büyümeyi ve sosyal gelişimi destekliyor. 

Pratik kullanımı sayesinde sadece evinizin banyosunda değil, rahatlıkla seyahatlerinizde ve zarif tasarımı ile çantanızda her zaman yanınızda.


İÇİNDEKİLER:
Sodium Bicarbonate, Tartaric Acid, Citric Acid Anhydrous, Microcyristalline Cellulose, Spearmint, Calcium Carbonate, Polyethlene Glycol 6000, Charcoal Powder, Sodium Cocoyl Glutamote, Steviol Glycosides Rebaudiana Extract.


KULLANIM ŞEKLİ:
PARÇALA – FIRÇALA - ÇALKALA
1 Adet t-brush diş macunu tableti ağıza alınır ve arka dişler yardımı ile parçalanır.
Efervesan özelliği sayesinde doğal köpüklenme saniyeler içerisinde sağlanır ve minimum 2 dakika boyunca dişler fırçalanır.
Sonrasında ağız bol su ile çalkalanır. 


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Benzer Ürünler