Gochujang Kore Kırmızı Biber Ezmesi 170gr
Gochujang Kore Kırmızı Biber Ezmesi 170gr
Gochujang Kore Kırmızı Biber Ezmesi 170gr
Gochujang Kore Kırmızı Biber Ezmesi 170gr

Gochujang Kore Kırmızı Biber Ezmesi 170gr (VGNBKL6669)

0,00
Marka : Sempio
Para Puan : 0
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)
Barkod : 8801005171472

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Japonya'da yemek pişirmek için soya sosu ve sirke kullanılıyor, Kore'de de çeşitli yemeklerde kırmızı biber salçası ve susam yağı kullanıyor. Kore biber ezmesi Gochujang'ın kalın dokusu, orta tatlılığı ve ardından gelen baharatlı acısının birleşimi, dünyada eşsiz bir deneyim sunuyor.

Kore'nin eşsiz fermente sos kültürüne kırmızı biber gibi yeni malzemelerin eklenmesiyle Gochujang, Korelilerin yanı sıra dünyanın damak zevkini kendine çekti. Biber, Güney Amerika kökenli olup Çin üzerinden Kore'ye ithal edilmiş ve Kore yemeklerini temsil eden bir gıda maddesi haline gelmiştir.


İÇİNDEKİLER:
Chili biber, pirinç, pirinç nişastası, buğday, soya fasulyesi, tuz.


UYARI :


    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR