1

Acı Sos

 

Soslar yemeklere olduğu kadar hayata da lezzet katar. Adı acı sos olsa bile tadı, acı sevenler için mükemmeldir. Yemeklerin lezzetini artırmak veya daha farklı soslar hazırlamak için kullanabileceğiniz bu sosların içeriğinde hayvansal hiçbir ürüne yer verilmez. Lezzetli acı biber çeşitleri, sebzeler, çeşitli tohumlar ve doğal baharatlar kullanılarak hazırlanan bu enfes soslar ile yemeklerinizin tadını farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sosların yapımında kullanılan biber çeşitleri folik asit, potasyum, A ve C vitaminleri bakımından zengindir. Bunun yanı sıra soslara enfes aroma kazandıran sarımsak; manganez, C ve B vitamini ile lif bakımından, soğan ise kalsiyum, magnezyum A ve C vitaminleri bakımından zengindir.

 

Acı Sos Fiyat

 

İçeriğinde hayvansal ürün bulunmayan acı sos fiyatları her bütçeye uygundur. Zengin ve lezzetli içeriğe sahip olan bu soslar ile bütün yemeklerin ve atıştırmalıkların lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Vitamin ve mineral bakımından zengin sebze ve tohumlardan yapılan bu soslar, tadı kadar doğal ve sağlıklı içerikleriyle de dikkat çeker. Tadı ile damakları şenlendiren bu acı sosu; kahvaltılık soslar, makarna sosları ve salata soslarını lezzetlendirmek için de kullanabilirsiniz. Hem evde hem de pikniklerde kullanmak için son derece ideal olan bu özel yapım acı sosları sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

Acı Sos Çeşitleri

 

Vegan beslenme biçimine uygun şekilde üretilen acı sos çeşitleri ile her yemeği şölene dönüştürebilirsiniz. Orta acı ve acı seçenekleri bulunan bu leziz soslardan damak tadınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Atıştırmalıkların ve yemeklerin lezzetini ikiye katlayan bu harika soslar, deneyenlerin favorisi olur. Biberlerin eşsiz acı tadına eşlik eden diğer sebzeler ile baharatların uyumlu aroması uzun süre damağınızda kalır. Acı yemeyi sevenlerin iştahını kabartan bu soslar yemek masalarının demirbaşı haline gelir. Füme Acı Sos No:1, Füme Acı Sos No:2 ve Sriracha Acı Chili Biberi Sosu çeşitleri bulunan acı sosları kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

En İyi Acı Sos Çeşitleri

 

Soslar her yemek kültüründe önemli bir yere sahiptir. Yemeklerin yanında veya içinde kullanılan soslar ile yemeklerin tadını pekiştirmek ve ön plana çıkarmak mümkündür. Her yemek kültüründe belirli bir yeri olan acı sosların vegan yaşam biçimini benimseyen kişiler tarafından da kullanılabilmesi için özel olarak üretilen en iyi acı sos çeşitlerini sayfalarımızda bulabilirsiniz. Acı ve orta acı sosun yanı sıra vegan köfte, vegan burger ve salata soslarında kullanabileceğiniz, chili biberli vegan mayonezi de deneyebilirsiniz. Hayvansal ürünler kullanılmadan hazırlanan Sriracha Mayo Chili Biberli Sos, deneyenlerden tam not alan lezzetli bir mayonezdir. Acı ve mayonez sevenler için ideal olan bu sos, atıştırmalıklara da çok yakışır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR