Filtresiz Nar Ekşisi 250gr
Filtresiz Nar Ekşisi 250gr
Filtresiz Nar Ekşisi 250gr

Filtresiz Nar Ekşisi 250gr (VGNBKL5235)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺309,90(KDV Dahil)
Barkod : 7000000005480

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Mimas Bahçe Filitresiz Nar ekşimiz, narın içindeki doğal şekerin karamelize olmasına izin vermeyen yöntemimiz, narın saflığını sağlıkla sunmamızı sağlıyor. Narın yüksek ısılarda kaynatılarak pekmez kıvamına getirildiği klasik nar ekşisi üretimlerinin aksine; izlediğimiz bu modern yöntemle meyvenin şekerinin kanserojen maddeye (HMF) dönüşmesine izin vermiyoruz. İdeal ısıda ürettiğimiz nar ekşimizde meyveyi, içindeki mineral, vitamin gibi besin maddelerini kaybetmeden, doğal haliyle koruyoruz.

Nar’dan başka hiçbir malzememiz yok. Sadece nar içeren nar ekşimizin ana gövdesini mayhoş tadı baskın olan Hicaz narı oluşturuyor. Urfa yöresine özel Devedişi ve Katırbaşı çeşitlerinin de harmanlanmasıyla temel tatlardan "ekşi” ve "tatlı”yı ideal bir oranla buluşturuyoruz.

Damağınızda narın kendisini hissedebilmenizin sırrı ise; üretim aşamasında ürünümüzün istenen briks değerine ulaşmasının hemen ardından soğutma işlemi başlatmamızda yatıyor. Böylece nar meyvesinin; zarından çekirdeğine kadar tüm katmanlarının tadını, kokusunu ve hatta kendine has kırmızı rengini olduğu gibi koruyarak şişelerimizin içinde saklayabiliyoruz.


Şişelerimizdeki lezzeti tüm salataların yanı sıra, marinasyonda, dolma harçlarında, çorbalarda, sebze sotelerinde, tatlılarda ve kokteyllerde kullanabilirsiniz. Hatta sulandırıp nar suyu olarak da servis edebilirsiniz.


İÇİNDEKİLER:
%100 Nar


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :


    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR