Enginar Püresi 360gr
Enginar Püresi 360gr

Sakız Enginar Püresi 360gr (VGNBKL5233)

0,00
Para Puan : 0
Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)
Barkod : 7000000004605

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Mimas Bahçe  Enginar Püremiz  ata tohumu sakız enginar çanağı, bezelye, havuç eklenerek pişirilip püre haline getirilmiştir. Mimas Bahçe  Enginar Püremizi kullanıma hazır katkısız ekmek üstü lezzeti veya krakerlerinizle sos olarak tüketebilirsiniz. Zeytinyağı ve bir miktar limon ilavesi ile muhteşem bir lezzetle buluşacaksınız. İyi Tarım sertifikalı Enginarlarımız kimyasal madde ve ilaç kullanılmadan yetiştirilmektedir.
Ürünlerimiz işlenme, hazırlanma ve paketlenme aşamalarında Sülfit başta olmak üzere (gıda intoleransını tetikler, alerjik hastalıkları tetikler)  koruyucu, katkı maddesi, gıda boyası, tatlandırıcı, kimyasal vb. maddeler içermez.


İÇİNDEKİLER:
Çanak enginar, bezelye, havuç, soğan, limon, sızma zeytinyağı.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :


    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR