Dil Sıyırıcısı - Kırmızı
Dil Sıyırıcısı - Kırmızı
Dil Sıyırıcısı - Kırmızı

Dil Sıyırıcısı - Kırmızı (VGNBKL1980)

0,00
Marka : The Lifeco
Para Puan : 2
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺259,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺160,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682279902142

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Diş fırçalamak ağız sağlığı için son derece önemlidir. Ancak ağız içerisinde, dil üzerinde birikerek kötü kokuya ve daha birçok hastalığa neden olan bakterilerin temizliği de en az diş fırçalamak kadar önemlidir. Klinik çalışmalar, pek çok ağız ve diş eti hastalığının, özellikle ağız kokusunun dil üzerinde biriken bakteriler nedeniyle oluştuğunu göstermektedir. Özellikle uyku sırasında, bakteriler ve diğer koku üreten maddeler ağızda birikerek yapışkan bir plak oluşturur. Bu nedenle diş ve diş eti hastalıklarına yol açabilecek zemini hazırlarlar. Bu maddeler diş fırçalansa dahi kaybolmayarak kötü kokuya neden olurlar ve yutulduğunda vücuda toksik etki yaparlar. 
Dil temizleyici, ulaşılması güç olan bölgelere kadar dili etkili biçimde temizler. Bu nedenle ağız sağlığı için harika bir ürüdür. Birkaç saniyelik bir uygulama ile ağız ve diş sağlığına büyük katkı yapan dil temizleyici, diş fırçası gibi günlük yaşamınızın vazgeçilmezidir. 

Dil Temizliğinin Faydaları
Ağız kokusuna neden olan bakterileri yok eder. 
Dil temizliği diş sağlığı için oldukça önemlidir.
Dil temizleyici ile yapılan işlem dişlerinizin ömrünün uzamasını sağlar, diş kaybını önler. 
Dilde biriken bakterilerden kaynaklı diş eti iltihaplarının önlenmesini sağlar. 
Dilde biriken plaklar uzun vadede damak tadının bozulmasına sebep olmaktadır.
Düzenli bir şekilde yapılan dil temizliği dildeki tat alma tomurcuklarının işlevini daha iyi yerine getirmesini sağlar.  

Dil Temizleyici Kullanmak Neden Önemlidir? 
Sağlık problemlerinin oluşmasını önlemek, daha parlak dişlere sahip olmak ve besinleri daha iyi çiğneyip sindirebilmek için ağız sağlığı ve bakımı son derece önemlidir. İyi ağız sağlığı alışkanlıkları, çoğu zararlı bakterinin ağzınızda ve vücudunuzun diğer kısımlarında sorunlara neden olmasını önler. 


UYARI :   

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR