Chocolate Ghost Acı Sos 150ml - Yüksek Acı
Chocolate Ghost Acı Sos 150ml - Yüksek Acı

Chocolate Ghost Acı Sos 150ml - Yüksek Acı (VGNBKL5228)

0,00
Marka : Padronero
Para Puan : 0
Fiyat : ₺284,90(KDV Dahil)
Barkod : 8683434132206

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Chocolate türü biberlere özgü topraksı/isli aroması ve yüksek acısıyla sulu yemeklerden tutun da, ızgara sebze ve etlere kadar, her türlü yemekte kullanabilirsiniz. Birkaç damlası bile yemeğinizi ve mayonez gibi sosları acılaştırmak için yetecektir.

NOT: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Ayrışma doğaldır. Kullanmadan önce çalkalayınız. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız. Koruyucu ve glüten içermez. Doğal olarak şeker içerir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur.

Tadım notları: Çikolata, toprak, kombu yosunu, kauçuk, is, kum midyesi

Acılık derecesi: Yüksek (10/10)


İÇİNDEKİLER:
Acı biber (chocolate ghost) (en az %32), su, sirke, tuz, kıvam arttırıcı (ksantan gum).


UYARI :


    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR