Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu 1500 gr
Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu 1500 gr

Bitkisel Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5kg (VGNBKL410)

0,00
Para Puan : 2
Fiyat : ₺114,90(KDV Dahil)
Barkod : 8690588007106

SLES, KLOR, GDO, PARABEN, SENTETİK PARFÜM ve FOSFAT GİBİ KİMYASALLAR İÇERMEMEKTEDİR. U Green Clean Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu bulaşıklarınızı sudaki kirece karşı korur, makinanızdaki kireç birikimine engel olur. Bulaşıklarınıza parlak ve lekesiz bir görünüm kazandırır. U Green Clean Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu üretiminde kullanılan tüm hammaddeler doğada biyolojik olarak parçalanır.Birikme yapmaz. Petrol ve hayvansal kaynaklı hammadde içermez. Çevre dostudur. Kalıntı bırakmaz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
U Green Clean Doğal Bulaşık Makinesi Tuzu, makineniz ve bulaşıklarınız için koruma sağlar. Sudaki kireci yok eder, bulaşıklarınıza parlak ve lekesiz görünüm sağlar.GDO, Paraben, Klor, SLES, SLS, Sentetik Parfüm, Fosfat ve Petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar kesinlikle içermez.
Doğaya duyarlı sürdürülebilir üretim sistemleri ile imal edilmiştir.
Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.


İÇİNDEKİLER:
>%30 Sodyum klorür. Certisys tarafından onaylanmıştır.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR