Baims Göz Farı Fırçası
Baims Göz Farı Fırçası
Baims Göz Farı Fırçası

Baims Göz Farı Fırçası (VGNBKL4939)

0,00
Marka : Baims
Para Puan : 0
Fiyat : ₺599,90(KDV Dahil)
Barkod : 0618119350338

Baims Eyeshadow Brush-Vegan Göz Farı Fırçası, Göz farı uygulamak ve karıştırmak için. Herhangi bir sert göz farı çizgisini yaymak için büyük, kabarık bir karıştırma fırçasıdır. Sivri uçlu kalem fırçası, göz farı yumuşatmanıza ve karıştırmanıza olanak tanır. Yalnızca küçük ve hafif bir şeffaf uygulama istiyorsanız vurgulamak için uygundur.


UYGULAMA:

Daha küçük bir fırçaya ihtiyaç duyacağınız alanlarda ürünü eşit şekilde dağıtın, yumuşatın ve karıştırın.


FIRÇALARINIZI NEDEN TEMİZLEMELİSİNİZ:

Fırçalarınızın temizlenmesi, performansları için çok önemlidir. Ürün kıllarda kekleşebilir veya kuruyabilir, bu da kılların daha az esnek hale gelmeleri ve ürünü alabilmeleri anlamına gelir, böylece fırçanın etkinliğini azaltır.
Ve bu daha hijyene geçmeden önce: Temizlik rutininizi atlamanın sonuçları, cildinizin yüzeyinde hızla ortaya çıkacak ve tüm sıkı çalışmanızı geri alacaktır. Düzgün temizlenmemiş bir fırça, cilt sorunlarına ve enfeksiyonlara neden olabilecek bakterileri barındırır.


NASIL TEMİZLENİR:

Bunları ılık suda yıkayın, ancak hiçbir zaman nötr ve kokusuz bir sabunla sıcak suyla yıkayın, kılları yüksüğe (metal kısım) kadar yıkayın.
Makyajı fırçadan çıkarmak için parmaklarınızla yüksük kenarından dışarıya doğru hafifçe sıkın, ardından kılları iyice durulayın.
Durulandıktan sonra suyu nazikçe sallayın, mutfak rulosuna sarın ve hafifçe sıkın. Fırçalarınızın ömrünü uzatmak için, yüksüğü (fırçanın tabanındaki metal parçası) her zaman kuru tutmanız gerekir. Yüksünün ıslatılması, kılların tutkaldan gevşemesi ve bunun da dökülme ile sonuçlanması anlamına gelebilir. Kurutma sırasında fırçalara su sızmasını önlemek için, fırçaları bir uçları yukarı bakacak şekilde bir havlunun üzerine koyun, tutacakları kaldırın ve kılları aşağı bakacak şekilde bırakın.


ÖNEMLİ:

Hızlı bir şekilde kurutmanız gereken durumlar dışında, fırçayı alkollü çözücü içeren bir temizleyiciyle temizlemekten kaçının. Alkollü çözücü sentetik saçlara zarar vererek dökülmelerine neden olabilir.
Herhangi bir yumuşatıcı veya saç kremi kullanmayın çünkü bu, kılların tozu tutma kabiliyetini bozabilir.

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR