Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 500ml
Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 500ml

Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı 500ml (VGNBKL2587)

0,00
Marka : Nova Vera
Para Puan : 0
Fiyat : ₺699,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681763395057

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Ayvalık'taki bahçelerde yetişen ve zedelenmeden dal sarsıcılar ile hasat edilen zeytinlerin dakikalar içinde Ayvalık'a taşınarak BRC ve ISO 22000 belgelerine sahip tesislerde soğuk sıkım yapılması ile üretilir.
Serbest yağ asitliği değeri ise en çok %0,5'dir.
Erken hasat ve soğuk sıkım işleme prensipleri tam anlamı ile uygulanarak zeytinin meyvesinde doğal olarak çok yüksek oranda bulunan fenolik bileşenlerin en üst düzeyde zeytinyağına geçişini sağlamaktır.
Tattığınız zeytinyağı; tazeliği anımsatmalı ve sizi mutlu hissettirmelidir. Ayrıca bir miktar zeytinyağı ağzınızda iken nefes aldığınızda boğaz ve geniz bölgesinde yakıcılık hissettirmelidir. Alınan bu çimen kokuları, acılık ve yakıcılık; zeytinyağınızın fenolik bileşenlerinden kaynaklanır ve zeytinyağınızın antioksidan kapasitesinin zengin olduğunu gösterir.
Ayvalık Erken Hasat Zeytinyağı'nın karakteristik özellikleri domates, domates yaprağı, çimen ve yeşil taze otlardır.

İÇİNDEKİLER:
%100 Zeytinyağı

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR