Arap Sabunu 600 ml
Arap Sabunu 600 ml

Arap Sabunu 600ml (VGNBKL485)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Yüzey temizliğinde ve çamaşır makinesinde yumuşatıcı olarak kullanılabilir. Çevre dostu doğal temizlik ürünüdür.


İÇİNDEKİLER:
Deiyonize Su(Aqua Cas No:7732-18-15), %22 Yağ Asidi (Ayçiçek Yağı), Potasyum Hidroksit (Potassium hydroxide Cas No:1310-73-2), Sodyum Hidroksit (Sodium hydroxide Cas No:1310-73-2), Okaliptüs Uçucu Yağı (Eucalyptus citriodora oil Cas No: 8000-48-4). 


KULLANIM ŞEKLİ:
1 Litre sıcak suyun içerisine, 1 fincan arap sabunu, 1 yemek kaşığı karbonat, boraks, çamaşır sodasını karıştırarak elde edeceğiniz karışımı sprey ile veya bir bez yardımıyla istediğiniz yüzeye uygulayabilirsiniz. Hafif nemli bir bez ile kurulamasını yapabilirsiniz. 


UYARILAR:
Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Ağza alınmaz.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.