Yumuşak Diş Fırçası - Sarı
Yumuşak Diş Fırçası - Sarı
Yumuşak Diş Fırçası - Sarı

Yumuşak Diş Fırçası - Sarı (VGNBKL505)

0,00
Para Puan : 4
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
Barkod : 7350075690020

Humble diş fırçası sürdürülebilir bir bitki olan bambudan üretilmiştir, doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip ve antibakteriyeldir; bu da bambu bitkisinin yetiştirilmesi esnasında gübre ve böcek ilacı kullanımına gerek olmadığı anlamına gelir. Humble diş fırçasının sapı %100 doğada çözünür. Doğada daha iyi çözünür bir naylon kullanmanın tek seçenek olduğu, çok sayıda test ve prototipten sonra anlaşıldı. Bu nedenle fırça kıllarında, dünyanın en doğada çözünür naylonu olan Naylon-6 kullanılmaktadır. Ekolojik bambu herhangi bir seri üretim plastik diş fırçası kadar uzun süre dayanır. Diş sağlığı uzmanları diş fırçalarınızı her üç ayda bir değiştirmenizi tavsiye etmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Humble diş fırçası sürdürülebilir bir bitki olan bambudan üretilmiştir, doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip ve antibakteriyeldir; bu da bambu bitkisinin yetiştirilmesi esnasında gübre ve böcek ilacı kullanımına gerek olmadığı anlamına gelir. 
Humble diş fırçasının sapı %100 doğada çözünür. 
Doğada daha iyi çözünür bir naylon kullanmanın tek seçenek olduğu, çok sayıda test ve prototipten sonra anlaşıldı. Bu nedenle fırça kıllarında, dünyanın en doğada çözünür naylonu olan Naylon-6 kullanılmaktadır. 
Ekolojik bambu herhangi bir seri üretim plastik diş fırçası kadar uzun süre dayanır. 
Diş sağlığı uzmanları diş fırçalarınızı her üç ayda bir değiştirmenizi tavsiye etmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR