Vegan yiyecekler sitemizde birçok kategoride %100 doğal ve sağlıklı olarak satılmaktadır! Vegan bir yaşam tarzını tercih edenler hem kendileri hem başka canlılar için duyarlı bir dünya temenni ederler. Verilen kararlara sıkı sıkıya bağlı kalmak ve sağlıklı biçimde tüm besinleri alabilmek için iyi bir araştırma yapmak önem kazanır!

Vegan Bakkal dükkanımız bu alandaki kısırlığı görmemiz nedeniyle açılmıştır. Veganların hayvansal ürünler dışında da sağlıklı beslenebileceklerini göstermek istiyoruz! Sitemizdeki kategorilerde yer alan her ürün özel olarak araştırılmış ve siz Veganlar için satışa sunulmuştur!

Veganlar için yumurta da uzak durulması gereken bir besin kaynağıdır! Yumurta ikamesi yerine geçen ürünlerimizi ise bu kategoride inceleyebilirsiniz! Lezzetli, sağlıklı ve düşük protein içerikli besinlere bir tık ile ulaşmanız mümkün!

Düşük Protein ile Beslenenlere Özel Ürünler!

Vegan ürünleri arasında yumurta yerine geçen ve onun ikamesi olabilen besinler de yer alır. Yumurta, veganların yaşam tarzında olmayan bir besindir ancak aynı zamanda düşük proteinle beslenmek zorunda olan kişiler de yumurta tüketiminden uzak dururlar.

Düşük proteinli beslenmesi gereken PKU hastaları da bu ürünlerimizi satın alabilirler. Her bir ürünün içeriği detaylıca sitemizde yer almaktadır. Alerjik bünyeler ile ilgili uyarıları da gözden geçirebilirsiniz.

Vegan yaşayanlara ve yumurta yemeyenlere özel çeşitlerimiz, lezzet ve sağlığı aynı çizgide buluşturuyor!

Yumurtasız ve Sütsüz Omletler Veganlara Özel!

Omlet denildiğinde aklınıza süt ve yumurta geliyor olabilir ancak belirttiğimiz gibi veganların seçenekleri oldukça fazla! Bu omletlerimizde kesinlikle süt ve hayvansal ürünler yok! Yumurtasız omlet olur mu demeyin kendiniz deneyin! Ürünlerimizin lezzetinden de memnun kalacağınızı umuyoruz.

Sitemizde vegan yumurta ikamesi çeşitleri arasında omletler yer alır. Sebzeli omlet karışımları, klasik omlet karışımları ve yumurta ikamesi adı altındaki ürünler kampanyalı fiyatlarıyla hemen online olarak sipariş verilebilir!

Yumurta ikamesi kategorimiz altındaki tüm ürünlerimiz düşük proteinlidir! Örneğin düşük proteinli omlet karışımların bir kısmında sebze de bulunur. Eğer bu şekilde ekstra bir tat istiyorsanız veganlar için özel sebzeli omletlik karışımı deneyebilirsiniz.

Omletlik karışımların içerikleri farklılaşabilmektedir. Tüm bu ürünlerimizde laktoz, glüten, süt, yumurta ve süt ürünü bulunmamaktadır. Bu karışımları hazırlamak da çok kolaydır. Hazırlanış biçimleri hem sitemizde hem de ürün üzerinde yer alır. Vegan yaşam için her şey artık çok daha pratik ve bol seçeneklidir!

Düşük Proteinli Burger Köfteler Lezzetten Ödün Vermiyor!

Vegan yumurta ikameleri tatsız, lezzetsiz ve besleyici değeri düşük olan ürünler değil! Vegan yaşayanlar köfteden uzak durmak zorunda değillerdir. Hayvanlara eziyet etmeden ve onlara zarar vermeden de hazırlanabilen tamamen bitkisel olan köfte ürünleri mevcut!

Düşük proteinle beslenmeyi tercih eden ya da buna sağlık nedeniyle zorunlu olan kişiler sitemizden lezzetli ve son derece sağlıklı köfte ürünlerini satın alabilirler! Burger köftesi karışımı bu ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Özel beslenme amaçlı olarak satılan gıda ürünlerimiz özenle seçilip, kategorilerimizde satışa sunulmuştur.

Kategorimizde acılı sucuk köfte karışımı, acısız sucuk köfte karışımı vb. gıdalar da vardır. Hayvansal ürünlere özgü gibi gözüken bu besinler tamamen doğal bitki kaynaklarından elde edilmişlerdir. Her birinin hazırlanışı çok pratik olup, nasıl hazırlandıkları sitemizde verilmektedir.

Vegan yaşam çok sağlıklı, duyarlı bir hayat tarzını yansıtır belki çoğu kişi için güçlü bir irade gerektirir! Enerjinizi koruyacak ve yükseltecek, size bol çeşitlilik sağlayacak olan ürünlerimiz farklı kategoriler altında sizlere özel olarak sunulur. Vegan Bakkal online mağazamızda hiçbir şekilde et ve süt ürünlerinden elde edilen bir besin bulunmamaktadır.

Yumurta yerine geçen farklı burger karışım çeşitleri, omlet karışım türleri ve sucuk karışımları için hemen online siparişinizi verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR