Tütsülük

Tarihin her döneminde insanlar bulundukları ortamlara doğal bir enerji yayma amacı ile tütsülerden faydalanmıştır. Kimi zaman bir oda kokusu olarak kimi zaman inanışlarına göre tanrıları onurlandırma, çevredeki olumsuz havayı dağıtma gibi pek çok amaçla tütsüler yakılmaktadır. Tütsüler bu kadar hayatımızda yer kaplarken onları koyduğumuz tütsülüklerin özellikleri de elbette önemli bir hal almaktadır.

Tütsü yakmayı seven herkes için tütsünün yakıldığı kaplar yani tütsülük de oldukça önemlidir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip, çevre dostu, geri dönüşümü olan tütsülüklere satın almak ise Vegan Bakkal ile çevrimiçi bir şekilde oldukça kolay ve güvenilir.

Tütsülük Çeşitleri Nelerdir?

Tütsülük kullanım amaçlarına göre farklı tasarımlarda ve boyutlarda olabilmektedir. Bir tütsünün koku değerini kaybetmeden etrafa yayılmasını sağlayacak tasarımda olması çok önemlidir. Tıpkı parfümlerde olduğu gibi tütsülerin de notalarının doğru bir şekilde yayılmasını amaçlamak için özel tasarımlar bulunmaktadır. Sitemiz üzerinde tütsü severlerin beğenerek kullandıkları iki farklı tasarıma sahip tütsülük ürünümüz bulunmaktadır. Her iki tasarımda da doğayı koruyan, doğaya zarar vermeden odanıza ve etrafınıza güzel kokular yayacak bir tasarım ortaya çıkarılmıştır. Bu tütsü konulan ürünleri dilediğiniz yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Tütsü Çanağı

Tütsülük bazı insanlar tarafından basit bir eşya olarak değerlendirilse de aslında tütsünün yakılan ortamda doğru bir şekilde yayılması ve sizlere ulaşması açısından oldukça özel ev araçları olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ayrıca bir tütsülüğün içerisinde farklı türlerde tütsüleri yakabilmekte önemlidir. Bu açıdan içerisinde her bitkiyi yakabileceğiniz ve kısa sürede tütsünün etkisini kaybettirmeyecek bir tütsülüğe ihtiyaç duyuyorsanız tütsü çanağımız tam olarak aradığınız üründür. Seramikten üretilen bu çanak gri ve şık bir tasarıma sahiptir. Evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir. Evinizden ya da iş yerlerinizden negatif enerjiyi uzak tutmak isterseniz tütsü çanağımızı kullanabilirsiniz. İçerisinde yakacağınız tütsüyü değiştirirken elinizi yakmayacak özel bir tasarımla üretilmiştir. Bulunduğu zemine zarar vermeyecek bir dayanırlığa sahiptir.

Seramik Tütsülük

Yakmış olduğunuz tütsünün dengeli bir şekilde etrafa yayılmasını isterken aynı zamanda çabucak bitmemesini/sönmemesini istiyorsanız lacivert renklerde şık bir tasarımla üretilen seramik tütsülüğümüzü incelemenizde fayda vardır. Tütsü yakıldıktan sonra küllerinin etrafa düşmemesi için geniş bir şekilde üretilmiştir. Tütsü severler tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. El işçiliği ile şekillendirilir ve kullanıma hazır hale getirilen bu özel tütsü yakma parçaları özel fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Seramik tütsülük konulduğu zeminde olumsuz bir etkiye sebep olmaz. Isısını bulunduğu zemine vermez. Tütsü yerini değiştirmek istediğinizde elinizi yakmaz. Son derece sağlıklı olarak üretilmişlerdir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünü hem bulaşık makinesinde hem de elinizde yıkayabilirsiniz.

Tüm tütsülüklerimizi kolay ödeme seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için ana sayfa üzerinden 7 gün 24 saat çevrimiçi yardım alabilirsiniz. Birbirinden farklı tütsülükler ve diğer değerli eşyalar için ana sayfa üzerindeki kategorileri inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR