1

Vegan ve sağlıklı yaşam düşkünüyseniz Vegan Bakkal sitemiz sizin için en iyi besinleri, ürünleri sunmaktadır! Sitemiz, bu alandaki kısır döngüyü fark etmemizle ve çok daha iyisini vegan dünyasına sunmayı amaçlamamızla açılmıştır. Vegan bir yaşamı tercih ettiyseniz birçok konuda oldukça duyarlı olduğunuzu biliyoruz! Bunun için size en sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmak için büyük bir özenle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Turşu en iyi vegan yiyecekleri arasında bulunmaktadır. Vegan yaşayanların yanı sıra spor yapan ve sağlıklı beslenme tarzını benimseyenler de özellikle az tuzlu turşuyu atıştırmalık olarak tüketebilmektedirler.

Doğal ürünlerden imal edilmiş farklı turşu çeşitlerimizi seveceğinizi umuyoruz! Çeşitli alternatifler arasından damak tadınıza en uygun olan besini bir tıkla sipariş edebilirsiniz!

Turşu kategorimizde az tuzlu salatalık turşusu, kıtır bamya turşusu, Jalapeno biber turşusu, pancar turşusu, kişnişli Alman turşusu gibi seçenekler bulunmaktadır. Ürünlerimizde katkı maddesi bulunmamaktadır!

Sağlıklı Yaşam için Turşuyu Doğal ve Az Tuzlu Tüketin!

Vegan ürünleri sizin içinizi rahat ettirecek bir beslenme tarzı ile yaşamanızı sağlar! Hayvanlara zulmedilmeyen bir dünya tüm veganların öncelikli dileğidir. Bu yaşam tarzında başka canlılara, çevreye ve dünyaya karşı duyarlılık üst seviyede olduğundan her şeyi en ince şekilde düşünmek olağandır!

Vegan beslenme tarzında hayvansal tüm ürünlerden uzak durulmaktadır. Tüm yiyeceklerin ve ürünlerin içeriği sitemizde tek tek kontrol edilmektedir. Aynı zamanda birçok vegan son derece bitkisel özlü, organik, doğal besinlerin olduğu sağlıklı yaşamı önemser. Turşu da bazı özellikleri taşıması halinde sağlıklı bir atıştırmalık olarak değerlendirebileceğimiz bir üründür.

Kategorimizde az tuzlu, doğal ve sağlıklı sebzelerden elde edilmiş turşuları vegan müşterilerimize sunuyoruz! Sağlıksız, katkı maddeli, GDO’lu besinler ile sağlığınızı riske atmadan, doğal ve sağlıklı besinleri tüketerek kendinize büyük bir fayda sağlayacaksınız.

Veganlar için Hazırlanmış Özel Turşular Vegan Bakkal’da!

Vegan turşu için sitemizde her ürünün sayfasına giriş yapıp, içerikleri inceleyebilirsiniz. Alerjik olabilecek durumlar hakkında da uyarılarımız sayfada yer almıştır; aynı zamanda ürünlerin üzerinde de uyarılar bulunur. Örneğin bazı turşularda eser miktarda ceviz vardır.

Turşular az tuzlu olarak imal edilmiştir. Klasik salatalık turşusunu satın alabileceğiniz gibi kıtır bamya turşusu gibi daha değişik ve sağlıklı tatlara da yönelebilirsiniz! Vegan dünyasında alternatifler birçok kişinin düşündüğünün aksine çok daha geniştir. Sitemiz bu konuda veganların dünyasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Özel turşularımızı isterseniz atıştırmalık olarak tüketin ya da salatalıklarınıza, yemeklerinize güzel bir lezzet olarak ekleyin! Doğal olmaları nedeniyle oldukça sağlıklı ve son derece lezzetli ürünlerdir.

Pancarlı Alman turşusu da vegan ve sağlıklı yaşam tercihlerinde bulunan müşterilerimize sunduğumuz bir başka doğal lezzettir! Doğal pancarlardan üretilmiştir. Turşuların içerisinde aynı zamanda sirke, kaya tuzu, limon suyu vb. maddeler bulunur.

Eşsiz Bir Vegan Atıştırmalığı: Kıtır Bamya Turşusu!

Vegan turşular arasında sizin için sunacağımız en eşsiz ve özgün lezzetlerden biri: Kıtır bamya turşusudur! Bu turşuya hem veganların hem spor yapanların ve sağlıklı beslenen kişilerin ilgisi oldukça yoğundur!

Kıtır bamya turşusu yanınızda çerez gibi taşıyabileceğiniz ve atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz bir besindir! Dikkat çeken özelliklerinden biri dondurularak kurutulması ve işlemlerde hiçbir şekilde kimyasal müdahale olmamasıdır!

Kıtır bamya turşusu ürünümüz en son teknolojik kurutma yöntemleri ile kurutulduktan sonra kıtır kıtır damak tadınıza büyük lezzet verecek kıvama gelmektedir! Tüm hazırlanma ve imalat aşamasında hiçbir şekilde ürün besin kaybına uğramamaktadır!

Doğal bamyalar tamamen sağlıklı ve kimyasal işlemden geçmeden kurutulup, turşu haline getirilmektedirler. Vegan olarak bu tadın son derece hoşunuza gideceğini düşünüyoruz! Satın almak için bir tıkla online sipariş vermeniz yeterli!