1 2 >

Veganlar olarak dünyayı daha yaşanılır, saygının ve duyarlılığın yüksek olduğu bir yaşam alanı haline getirmeyi benimsiyoruz! Vegan Bakkal mağazamızı açarken hayvanlara zulmedilen, onlara eziyet edilerek tüketilen her türlü ürünü dışarıda bıraktık! Ayrıca sağlıklı ve doğal beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirenler de sitemizde birçok alternatifi bulma şansına sahipler!

Süper Gıda kategorimizde hayvansal ve sağlıksız olan yiyeceklerin yerine ikame edebileceğiniz birçok ürün yer almaktadır. Başta protein olmak üzere birçok vitamin ve minerali bu süper gıdaları tüketerek alabilirsiniz.

Vegan yaşam tarzına geçmeyi düşünenler, hayvansallardan aldıklarını düşündükleri vitaminini ve besin değerini başka nasıl elde edebilecekleri konusunda kararsız kalabilmektedirler. Aslında düşündüğünüzden çok daha fazlası var! Süper Gıda kategorimizdeki birçok ürün vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve besinleri sizin için sağlayacaktır!

Vegan ürünler ve organik doğal besinlerle daha sağlıklı bir yaşam tarzına adımınızı atabilirsiniz!

Veganlar için Alternatifler Sizi Şaşırtacak!

Vegan yiyecekler sizi vitaminlerden mahrum bırakmayacak! Hem gezegenimizdeki başka canlılara duyarlı olup hem de kendi sağlığınız için en iyi seçimleri yapmanız mümkün!

Vegan ve organik doğal beslenme ile yaşayanlar dünyayla, doğayla daha iç içe olduklarını hissederler. Vücutları, zihinleri ve ruhları daha enerjiktir. Özellikle yediğiniz yiyeceklerde hayvanlara işkence edilerek elde edilmiş en ufak bir hammadde ya da hayvansal et varsa o canlıların olumsuz enerjileri size de yansır.

Günümüzde artık vegan beslenme için çok sayıda alternatif bulunur ve ne tüketeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok! Süper Gıda kategorimizde yer alan tüm besinlerde yüksek vitamin, protein, mineral vb. değerleri mevcuttur. Bitkisel olarak da ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz.

Proteini Yüksek Ürünler Veganlara İyi Bir Besin Deposu!

Vegan süper gıda ürünlerimizde çeşitlilik karşınızda oldukça memnun kalacaksınız! Birçok ürün alternatifimiz size sağlıklı bir yaşam için destek sağlayacaktır. Örneğin kinoa son zamanların en bilinir rejim-sağlıklı beslenme ürünlerinden biri haline gelmiştir. Kinoa içinde yüksek protein bulunur ve başta veganlar olmak üzere sağlıklı beslenmeyi kafaya koymuş, kilo kontrolünü sağlamak isteyenler rahatlıkla kinoa tüketebilirler!

Kinoa salatalarda yenilebileceği gibi kinoa köftesi karışımı gibi ekstra lezzetli yemekler de tüketilebilir! Bu kategorimizde aynı zamanda keten tohumu, beyaz kinoa, kurutulmuş deniz yosunu, organik sızma Hindistan cevizi yağı, organik ham kakao gibi birçok sağlıklı besin satışa sunulmuştur! Hepsi sadece bir tık uzağınızda ve kolayca sipariş oluşturmanız mümkün! Ürünlerin hiçbirinde en ufak bir hayvansal hammadde bulunmamaktadır!

Süper Gıdalar ile Hem Sağlık Dolu Hem Duyarlı Bir Hayat!

Vegan süper gıdalar ile sağlığınız için çok isabetli seçimler yapabilirsiniz! Bununla beraber bir Vegan ürünler mağazası olarak Vegan yaşam tarzının yaygınlaşmasını oldukça önemsiyoruz.

Vegan mağazamızı açarken istediğimiz vegan olan kişilere çok daha iyi alternatifler ve ürünler sunabilmekti. Bu alanda sınırlamalar vardı ve başka vegan mağazalarda gördüğümüz kadarıyla çeşitlilik oldukça azdı.

Günümüzde vegan yiyeceklerin alanı artık çok daha geniştir ve biz de sektördeki her yeniliği çok yakından takip ediyoruz. Vegan süper gıda kategorimizde de bu yaşam tarzını seçen herkes için birçok iyi besin maddesi sağlıyoruz.

Tamamen organik, doğal, katkısız süper gıda ürünlerimiz hem büyük bir lezzet deposu hem de vegan beslenme için tamamen uygun! Her ürünümüzün içeriğini sayfaya girerek okuyabilirsiniz. Alerjisi olanlar için de özel uyarılar yapmayı unutmadık.

Sağlıksız, doğal olmayan ve GDO’lu beslenmenin giderek daha çok insanın sağlığını bozduğu bir zamanda yaşıyoruz. Bu konuda ve hayvanlara karşı duyarlılıkta daha bilinçli olan kişiler artık radikal kararlar veriyorlar. Organik, tamamen sağlıklı ve vegan olarak yaşamanız dileğiyle!