Sun Protection Lip Balm SPF 15 - Güneş Koruyucu
Sun Protection Lip Balm SPF 15 - Güneş Koruyucu
Sun Protection Lip Balm SPF 15 - Güneş Koruyucu
Sun Protection Lip Balm SPF 15 - Güneş Koruyucu

Sun Protection Lip Balm SPF 15 - Güneş Koruyucu (VGNBKL363)

Marka : Hurraw
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
İpeksi yumuşaklık ile sürülür (tamamen şeffaftır). Güneş ışığından uzun süre koruma amacı ile diğer balmlardan biraz daha yoğundur. 
Ayrıca kırmızı ahududu çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, yalancı iğde yağı gibi güneş ışınlarının kuruttuğu, zarar verdiği dudakları iyileştirmeye yardımcı olacak yağlarla doğal güneş koruyucu özellikteki çinko oksit bulunmaktadır. Mandalina ve vanilya ile lezzetlendirilmiştir. 
Güneş balmında, non-nano zinc Oxide kullanılmaktadır. Güneşin UVA ve UVB geniş spektrumlarından koruyucu tek tamamı doğal bir mineraldir Zinc Oxide. Dudaklarınızda oturarak, UVA ve UVB etkisine fiziksel bir bariyer oluşturur. 
Etkileyici sonuç için sıklıkla uygulanmalıdır. *Sadece 2-3 kez dudaklarınızın üzerinden geçmek yeterlidir. Daha fazlası beyazlık oluşturur. Zinc ‘in fiziksel bariyerini canlı tutmak amacı ile güneşte kalınan süre içersinde sıklıkla uygulanmalıdır. 
Hurraw, natural ve vegan onaylı dudak balmları, en yüksek kalitede premium organik ve raw içeriklerden üretiyor. Üretiminde premium soğuk sıkım yağlar kullanılıyor. 
Katkı maddesi, toxin ve gluten içermez.
 

Ürün Ağırlık
4 G
Benzer Ürünler