1

İnsanlar yaşadıkları doğaya her zaman saygı göstermelidir. Çünkü saygı göstermediğiniz doğa bir süre sonra sizlere büyük sıkıntılar yaşatır. Bir felaket ile karşılaşmamak için her zaman vegan anlayışını benimsemek hem kişi sağlığı hem de doğa sağlığı açısından çok önemli bir konudur.

Vegan ürünler sunan bir firma olarak veganların bu aşamada çektikleri ürün sıkıntısının farkındayız. Dolayısıyla bu sıkıntıların üstesinden gelebilmeleri için her zaman veganların kullanabilecekleri uygun ürünleri raflarımıza koyuyoruz. Bu sayede aradığınız tüm ürünleri kolay bir şekilde bulma şansına sahip oluyorsunuz.

Kulak Pamuğu Organik ve Renksiz

Kişisel bakımınızı yaparken pek çok araç ve gereç ihtiyacı duyabilirsiniz. Öncelikle seçimlerinizi yaparken vegan ürün olup olmadıklarına, içerisinde kimyasal barındırıp barındırmadığına bakılmalıdır. Veganlık, sadece vegan yiyecek seçeneklerinden yararlanarak kabullenebileceğimiz bir olgu değil. Ruhumuz ve yansımamızda vegandır! O nedenle bir kulak pamuğu bile alırken dikkatliyiz.

Kulaklarınızı temizlerken kullanacağınız kulak pamuklarının %100 organik yapıda olması çok önemlidir. Sentetik ürün yerine pamuk ürün kullanılması gerekiyor. Sizlere sunduğumuz ürün %100 pamuk yapısına sahiptir. Aynı zamanda herhangi bir boya ile teması bulunmamaktadır. Beyaz rengi doğal olarak yapısında olan bir üründür. Plastik kullanımından da sakınılmıştır. Bu sayede tam veganlar için hazırlanan bir ürün olarak sizlere sunulmaktadır.

Renkli Kulak Pamukları

Hem kendiniz hem de çocuklarınız için kulak pamuğu kullanmak istediğinizde %100 organik olan ürünler varken neden sentetik ürünleri seçesiniz ki? Aradığınız doğal ürünü organik pamuk kategorisinde kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Çocukların ilgisini çeksin istiyorsanız mavi ve pembe olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Pamuk çubukların %100 pamuktan üretildiğini biliniz. Organik bir yapıya sahip olması da veganlar için ideal bir ürün olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda renklerini veren de gıdalar ile temas edebilen boyalar ile sağlanıyor. Bu da ürünün %100 organik kalmasını sağlıyor.

Vegan Anlayışı Ve Uygulaması

Pek çok kişi daha yaşanılabilir bir dünya inşa etmek ister. Ancak, bunun için herhangi bir girişimde bulunmaz. İşte veganlar tam da bu aşamada etkilerini gösteriyor! Tüm canlılara ve doğaya saygı duyan bu insanlar, yaşamlarını öyle bir planlıyorlar ki kullandıkları hiçbir ürün Dünyaya zarar vermiyor.

Vegan olmak kolay ancak, veganlığı uygulamak büyük bir emek gerektiriyor. Sadece onlara özgü ürünlerin satıldığı çok az yer var ve insanlar hangi ürünün kendilerine uygun olabileceğini bulmakta çok zorlanıyor. Biz de rahat alışveriş yapabilmeniz adına yola çıktık.

Sizler için Vegan Bakkal platformunu kurduk. Çünkü bir veganın yaşadığı sıkıntıları, ürünleri bulurken çektiği çileyi bir vegan olarak yakından biliyoruz. O nedenle bu konuda sorun yaşamanızı istemiyor, sizlere en uygun ürünleri platformumuzda sunuyoruz.

Sadece yiyecek ve içecek ile veganlığı sınırlandırmak doğru bir davranış değil. Yani bir vegan, et yemez ancak, deri kemer takar gibi bir olgu doğru olamaz. Bazı Veganlar aynı zamanda plastikten de uzak durur. Çünkü plastik doğaya zarar verir. Geri dönüştürülmesi mümkün olan ürünler, veganlar için her zaman en ideal seçenekleri oluşturur.

Neden Vegan Bakkal?

Günlük yoğun iş temposunda bir de kendinize vegan ürünler bulabileceğiniz bir zaman dilimi ayıramıyor musunuz? O halde yapmanız gereken işlem çok basit. Hemen Vegan Bakkal’a bakın ve aradığınız tüm ürünleri bulun.

Amacımız hayatınızı daha da kolay bir hale getirmek. Zaten dünyanın geleceğini düşünen birkaç kişiden birisiniz. Bir de ürün bulma konusunda zorluk yaşamanızı istemeyiz. Yapmanız gereken aradığınız ürün kategorisine tıklamak ve buradan ürünleri seçmek!

İsterseniz mağazamız üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Ancak, internet üzerinden alışveriş yaparak hem kampanyalardan yararlanabilir hem de gün içinde zamanınızın doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz.