Organik Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 500ml
Organik Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 500ml

Organik Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 500ml (VGNBKL2586)

0,00
Marka : Nova Vera
Para Puan : 0
Fiyat : ₺849,90(KDV Dahil)
Barkod : 8681763395354

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
600 m yükseklikteki organik sertifikasına sahip bahçelerde yetişen ve hiç zedelenmeden elle hasat edilen zeytinlerin soğuk sıkım yapılması ile üretilir.
Serbest yağ asitliği değeri ise en çok %0,2'tir.
Erken hasat ve soğuk sıkım işleme prensipleri tam anlamı ile uygulanarak zeytinin meyvesinde doğal olarak çok yüksek oranda bulunan fenolik bileşenlerin en üst düzeyde zeytinyağına geçişini sağlamaktır.
Tattığınız zeytinyağı; tazeliği anımsatmalı ve sizi mutlu hissettirmelidir. Ayrıca bir miktar zeytinyağı ağzınızda iken nefes aldığınızda boğaz ve geniz bölgesinde yakıcılık hissettirmelidir. Alınan bu çimen kokuları, acılık ve yakıcılık; zeytinyağınızın fenolik bileşenlerinden kaynaklanır ve zeytinyağınızın antioksidan kapasitesinin zengin olduğunu gösterir.
Nova Vera Organik Zeytinyağı'nın karakteristik özellikleri taze çimen, enginar, domates yaprağı , roka ve yeşil taze otlardır.

İÇİNDEKİLER:
%100 Organik Zeytinyağı

ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR