Mumo Vegan 2'li Büyük Set
Mumo Vegan 2'li Büyük Set
Mumo Vegan 2'li Büyük Set
Mumo Vegan 2'li Büyük Set
Mumo Vegan 2'li Büyük Set
Mumo Vegan 2'li Büyük Set

Mumo Vegan 2'li Büyük Set (VGNBKL6325)

0,00
Marka : Mumo
Para Puan : 0
Fiyat : ₺349,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
2 adet büyük boy (32x32 cm) bitkisel mumlu saklama kumaşı içerir.

Büyük kapların üstünün kapatılması, ekmek ve yeşilliklerin sarılması için idealdir.

Mumo'lar organik sertifikalı pamuklu kumaş, hindistan cevizi mumu, kandelila mumu, çam ağacı reçinesi, hindistan cevizi yağından oluşuyor. Tamamen doğal içeriğe sahip kumaşlar; buzdolabı poşeti, streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak üretiliyor. Uzun süre taze tutmak istediğin gıdayı içine koyduktan sonra, ağzını kapatıp elinin ısısı ile kumaşı mühürleyebilirsin.
100 defa yıkanıp tekrar kullanılabilir. Yıkama işleminin soğuk su, (tercihen) ekolojik deterjan ve (yine tercihen) kabak lifi ile yapılmasını öneririz.
Yanıcıdır, içeriğindeki solüsyonun erimesi sebebiyle sıcak ortamlarda bırakılması veya sıcak ürünlere sarılması önerilmez.


Nasıl Kullanılır?
Karma seti aklına gelen her gıdada kullanabilirsin; peynir, yarım limon, ekmek, sebzeler, meyveler. Kase veya kapların üzerini Mumo ile kapatabilirsin. Elinin ısısıyla kumaş mühürleniyor. Mumo ile yiyeceklerin uzun süre doğal olarak taze kalıyor.


Neden Bu ürün?
Bitkisel mumların hidrofobik özelliği ve reçinenin antibakteriyel özelliği sayesinde yiyeceklerini iki kat daha uzun taze tutabilirsin.
Mumo'lar tek kullanımlık plastiklerin doğal alternatifidir. Sürdürülebilir bir yaşam için, gıdanı ve doğayı korumak adına plastik ürünler yerine Mumo kullanmanı öneriyoruz.


UYARI :


    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR