Moroccan Mint 50gr
Moroccan Mint 50gr

Moroccan Mint 50gr (VGNBKL2592)

0,00
Marka : Chado
Para Puan : 0
Fiyat : ₺65,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Moroccan Mint çayı, Fas’a özel bir çaydır ve hafifletici/ferahlık veren etkilerinden dolayı her yemekten sonra içilir. Fas’da yemekler kadınlar tarafından yapılır, ancak çay servis ve sunumunu erkekler yapar. Morroccan Çayı, üst kalitede yeşil çay yaprakları ile kuvvetli tada sahip Spearmint cinsi özel nane yapraklarının harmanlanması ile elde edilir. Moroccan Mint çayında kullanılan Spearmint cinsi nane, Türkiye’de kullanılan sofra nanesinden oldukça farklı ve çok daha kuvvetli bir tada sahiptir.
Moroccan Mint çayı; Marrakesh Mint veya Moroccan Green Tea  olarak da anılmaktadır.
İdeal hazırlama şartları: 66°C – 77°C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak karıştırılması ve beklemeden içilmesi önerilir.
Servis sayısı: Ortalama 35 fincan çay keyfi içerir
Net: 50 g


İÇİNDEKİLER:
Yeşil Çay, Nane Yaprağı.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.