Kokulu Mum

Kokulu Mum romantik görünümün ve rahatlatıcı kokuları ile bugün her evin vazgeçilmez parçalarından biridir. Evlerimize değişik atmosferler ve birbirinden güzel tarzlar katan mumlar tarihi olarak çok eski dönemlere, Mısır ve Girit uygarlıklarına kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Antik çağdan itibaren kullanılmaya başlayan mumlar parafin ya da donyağı gibi belirli yavaş yanan maddelerden üretilmektedir. Hayvanlardan elde edilen donyağı vegan hayat görüsünde reddedilmektedir bu sebeple web sitemizde yer alan mumlar %100 soya mumundan elde edilmekle beraber aromatik kokularla desteklenmiştir. İçerisine yerleştirilen pamuk fitil sayesinde yanarak etrafını aydınlatmaya imkan tanımaktadır.

Silindirik biçiminin dışında kare, yuvarlak ya da özel kalıplarla dökülmüş çok farklı şekillerde mum çeşitleri üretilmektedir. Bugün pek çok dini, kültürel ve sosyal alanda farklı işlevler ve anlamlar barındırmaktadır. Rahatlık, ev dekorasyonu dışında içerisine yerleştirilen kokularla da evin atmosferinin değişmesi amacıyla kullanılabilmektedir.

Mumlar ve Özellikleri

Evlerde kullanılan mumların esansları atmosfer içerisinde farklı ambiyanslar yaratmaktadır. Evler, ofisler ya da farklı yaşam alanlarında kullanılabilecek olan mumlar kokulu ya da renkli olarak üretilmektedir. Bunlar için kullanılabilecek kokular meyve, çiçek ve özel aromatik kokulardır. Bu kokular içerisinde boya ve Parafin karıştırıldığında bulunduğundan ekstra kalıcılık ve rahatlık sergilemektedir.

Bugün mum yapımında kullanılmak için kahve, karamel, vanilya, çay, amber, Doğu'ya özgü farklı kokuların yanı sıra lavanta, tarçın, çeşitli ağaç özleri, kivi, kavun, çilek, vişne gibi aromatik meyveler de kullanılmaktadır. Parfüm yapımında kullanılan diğer özlerin de mum içerisine yerleştirilerek özgün kokular elde edilmesi mümkündür. Ayrıca evlerde kullanılan baharat çeşitlerinden de kokulu mum ürünleri yapılmaktadır.

Kokulu mum ürünleri yandıklarında oluşturdukları ambiyanslarla kullanıcılarının amaçlarına hizmet etmektedir. Aroma terapi işlevi gören, rahatlatan ve sakinleştiren kokular gerek yaşam alanlarına gerekse yaşam alanlarını ziyaret edenlere hoş vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Kokulu mumlar yanmadığı takdirde de birer dekorasyon ürünü haline gelmektedir. Birbirinden farklı desen ve şekillerde üretilen kokulu mumlar evlerde tasarım objeleri olarak da yer almaktadır.

Vegan Bakkal Farkıyla Kokulu Mumlarla Tanışın

Kokulu Mum ürünlerimizi ıtır- gül, bergamot – lavanta, üçlü aroma terapi mumu, bolluk bereket mumu olmak üzere diğer mum çeşitlerinden daha farklı ve özgün kokularla üretmekteyiz.  Firmamız müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en uygun mum ürünlerini her cebe ve bütçeye uygun şekilde sunmaktadır. İstenilen ağırlıkta ve kokularda müşteri memnuniyetine sunduğumuz kokulu mum ürünlerimiz sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ürettiğimiz aroma terapi amaçlı farklı ambiyanslar yaratmayı sağlayan kokulu mum çeşitlerimiz kullanıcılarına hem birbirinden güzel kokular hem de estetik dekorasyon ürünleri hizmeti vermektedir. Üstelik tüm ürünlerimizde %100 soya yağı kullanılmaktadır. Siz de evlerinizde birbirinden farklı aromatik mumları kullanarak ev içi atmosferinizi değiştirme, rahatlatma, sakinleştirme olanaklarını deneyimlemek için hemen şimdi kokulu vegan mumlarımızdan sipariş edin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR