Ham Kakao

 

Ham kakao; lif, demir, potasyum, magnezyum, protein ve bakır bakımından son derece zengindir. Bu nedenle işlenmemiş olan kakao insan sağlığı için faydalıdır. Sadece doğal kakao çekirdeklerinden elde edildiği için vegan beslenme tarzına uygundur. Geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için mutfaklardan eksik olmayan kakaonun işlenmemiş ham halini kullanmak daha faydalıdır. İşlenmiş halde bulunan ürünü kullanmak kilo alınmasına neden olur. Zengin mineral içeriğinden dolayı bağışıklık sistemine olumlu etkileri olan kakaoyu Vegan Bakkal ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. Geleneksel yöntemlerle işlenen bu enfes kakaonun kokusu bile diğer ürünlerle olan farkını fark etmeniz için yeterlidir.

 

Ham Kakao Tozu

 

Vegan Bakkal olarak hayvansal katkı maddeleri içermeyen ürünleri sunduğumuz sayfalarımızda en lezzetli ürünlerinden biri de ham kakao tozudur. Doğal kakao çekirdeklerinden geleneksel yöntemlerle işlenerek elde edilen bu nefis kakao tozu, mutfaktaki en büyük ve en lezzetli yardımcınız olmaya adaydır. Vegan beslenme biçimine uygun ve kullanımı son derece kolay olan bu toz sayesinde mükemmel tatlılar yaparak sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. Mutluluk hormonunun salgılanmasını tetikleyen bu lezzetli ürünü tatlıların yanı sıra salatalarınızda da kullanabilirsiniz. Stresi azaltan ve yorgunluk belirtilerini hafifleten bu ham haldeki kakao tozu ile günün yorgunluğunu atmaya yardımcı olacak içecekler de hazırlayabilirsiniz.

 

Organik Ham Kakao

 

Kaliteli ve organik ürünler tüketmek insan sağlığını olumlu yönde etkiler. Bu nedenle tüketilen ürünlerin organik olmasına özen göstermek gerekir. Küçük detayların bile sağlığa büyük etkileri vardır. Hayvanları korumak ve sömürülmelerini engellemek adına benimsenen vegan yaşam biçiminde organik ürünlerin ve üretimin önemi büyüktür. Yetiştirilen herhangi bir bitkisel ürünün yetiştirilme şeklinin bile hayvanlara zarar vermemesi vegan yaşam felsefesinde önemlidir. Bu ilkeden yola çıkarak üretilen her ürün çok kıymetlidir. Organik kakao çekirdeklerinden elde edilen organik ham kakao, hem tadı hem kokusu hem de üretim şekli sayesinde ideal bir üründür. Mutfağınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bu kakaoyu sayfalarımızdan güvenle satın alabilirsiniz.

 

Organik Ham Kakao Tozu

 

Klasik ürünler ile karşılaştırıldığı zaman, organik ürünlerin her alanda fark yarattığını gözlemleyebilirsiniz. Büyük çaplı bir araştırma yapmanın yanı sıra organik ürünleri sadece tadı ve kokusuyla bile ayırt edebilirsiniz. Organik ham kakao tozu da tadı ve kokusu ile kendini kolay bir şekilde ön plana çıkarır. Hem yetişkinler hem de çocuklar kakao kullanılarak hazırlanan tatlı ve içecekleri çok sever. Sağlığı olumlu yönde destekleyen içeriklere sahip bu lezzetli kakao ile mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. Mutfağa yayılan mis gibi kokusuyla iştahları kabartan bu enfes organik kakaoyu Vegan Bakkal’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Mutfakta kullanımının yanı sıra cilt bakımında da kullanarak olumlu sonuçlarını gözlemleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR