Floradix Demir ve Vitamin İçeren Gıda Takviyesi 250ml
Floradix Demir ve Vitamin İçeren Gıda Takviyesi 250ml

Floradix Demir ve Vitamin Takviyesi 250ml (VGNBKL791)

3,83
Marka : Floradix
Para Puan : 7
Fiyat : ₺474,90(KDV Dahil)
Barkod : 4004148331473

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Floradix; yetişkin bireyler, hamileler, emziren anneler ve çocuklar için demir eksikliği anemisini önlemede, dünyada en çok kullanılan doğal sıvı demir takviyesidir. Aynı zamanda ABD’de “En İyi Besin Takviyesi” ve Kanada’da da besin takviyesi kategorisinde “Mükemmellik” ödülüne sahip!
Floradix’in içerdiği tüm doğal organik sebze ve meyveler, bu alanda Avrupa Birliği ECO-AUDIT SCHEME’ ödülünü alan Salus-Haus’un, Şili’deki yüzde 100 doğal, organik tarım uygulanan özel arazilerinde yetiştiriliyor.
Doğal meyve ve sebzelerin bir araya getirilerek hazırlandığı Floradix hiçbir sentetik katkı maddesi, koruyucu, maya veya tatlandırıcı içermiyor. Lezzetini içinde bulundurduğu ebegümeci, papatya, rezene, ıspanak, siyah üzüm, kuşüzümü, vişne, havuç ve kuşburnu gibi sebze ve meyvelerin tadından alıyor. Tamamen sebze ve meyvelerden oluştuğu için biyoyararlanımı arttırıyor ve sindirim kolaylığı da sağlıyor.
Multivitamin (c, b komplex) ve demire ek olarak içerdiği tamamı ile doğal ve organik meyve, sebze ve bitki özleri ile iştah açıcı ve kan yapıcı özelliğini taşıyor.
Demir eksikliğinin yol açtığı kansızlığın, sosyal hayata yorgunluk, dikkat eksikliği ve hafıza problemleri gibi olumsuz etkileri görülüyor. Floradix içerdiği meyve özleriyle demir eksikliğine takviyede bulunmanın yanı sıra vücudun genel direncini, enerjisini, dayanıklılığını ve zihinsel işlevlerini destekliyor. Günlük hayattaki yorgunluğu, dikkat eksikliğini ve hafıza problemlerini önlemede güçlü bir katkı sağlıyor.


İÇİNDEKİLER:
Bamya çiçeği ekstraktı (Hibiscus sabdariffa), tat verici (meyve suyu konsantresi) (üzüm suyu (%9,9), armut suyu, frenk üzümü suyu (%4,3), kiraz suyu, böğürtlen suyu (%1,9), havuç suyu), mayıs papatyası, çiçek ekstraktı (Matricaria recutita), rezene, meyve ekstraktı (Foeniculum vulgare), ıspanak, yaprak ekstraktı (Spinacia oleracea), su, ferroz glukonat (demir), kuşburnu meyvesi (Rosa canina), L-askorbik asit (vitamin C), riboflavin 5'-fosfat, sodyum (vitamin B2), tiamin hidroklorür (vitamin B1), piridoksin hidroklorür (vitamin B6), siyanokobalamin (vitamin B12).


KULLANIM ÖNERİSİ:
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.
11 yaş ve üzeri bireyler için; günde 2 kez 7,5 ml tüketilmesi tavsiye edilir.
4-10 yaş arası çocuklar için; günde 1 kez 7,5 ml tüketilmesi tavsiye edilir.
Floradix öğünlerden yarım saat önce alınmalıdır.
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.
Takviy edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.
İlaç değildir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR