Bergamot ve Lavanta Mumu 290ml
Bergamot ve Lavanta Mumu 290ml
Bergamot ve Lavanta Mumu 290ml

Lavanta Ylang Ylnag ve Karanfil Mumu 290ml (VGNBKL1330)

0,00
Para Puan : 7

Ben Bergamot ve Lavanta Mumuyum, Stresini azaltıp neşe vermeye geldim.
%100 Soya Mumu ve Saf Esansiyel Yağlar ile harmanlandım. Doğal çiçekler ve bitkilerle bezendim. Sevgi dolu ellerde sana şifa olmak için özenle hazırlandım.


Peki içeriğimde ne var?

Soya Mumu, Bergamot Uçucu Yağı (Citrus bergamia peel oil expressed), Lavanta Dalları, Defne Yaprağı.


I'm Soy Candle Soya mumları diğer mumlar gibi petrol bazlı değildir ve kimyasal bileşenler içermez.
Tamamen aromaterapik içeriğe sahiptir ve solunmasında hiçbir sakınca yoktur.
Her kullanımdan önce fitili 0,5cm kalacak şekilde kırpın ve üst katman tamamen sıvıya dönene kadar söndürmeyiniz. Bu, Soya mumunuzun her zaman güzel görünmesini sağlayacaktır.
I'm Soy Candle mumlarının içeriğindeki aromaterapik uçucu yağlar kullandıkça uçacağı için her zaman aynı yoğunlukta koku almamanız normaldir. Yağların daha uzun süre muhafaza olması için kullanmadığınız zamanlarda mum kapağınızı kapalı tutunuz.
Soya mumları tamamen soya yağından elde edildiği için parafin kadar sert ve ortam ısısına dayanıklı değildir. O nedenle mumunuzu her zaman ısı ve güneşten uzak, serin yerde tutunuz.


Dikkat!

Yangın ve ciddi yaralanmaları önlemek için: Mumu görebileceğiniz bir yerde yakın. Cereyan ve titreşimlerden uzak tutun. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Alev alabilecek herhangi bir şeyin üzerinde veya yakınında asla mum yakmayın.
Mum yakma talimatları: Mumu yakmadan önce fitili 0,5cm olacak şekilde kırpın. Mumu, kibritler ve fitil kırpıntıları dahil yabancı maddelerden uzak tutun. Mumu sadece düz, ateşe dayanıklı bir yüzeyde yakın. Mumu bir seferde 4 saatten fazla yakmayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR