Baims Yeniden Dolum Likit Fondöten 30ml - Nude Light
Baims Yeniden Dolum Likit Fondöten 30ml - Nude Light

Baims Yeniden Dolum Likit Fondöten 30ml - Nude Light (VGNBKL5044)

0,00
Marka : Baims
Para Puan : 0
Fiyat : ₺859,90(KDV Dahil)
Barkod : 0618119349745

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
• Tatlı badem, Jojoba ve Babacu yağı gibi bileşenlerin anti-enflamatuar özellikleri cildin kızarıklığını etkili bir şekilde azaltır.
• Cildi yoğun bir şekilde besler.
• Taze, doğal ve arınmış bir cilt sunar.
• Orta kapatıcılık, istenilen kapatıcılık elde edilene kadar katmanlar halinde uygulanabilir.

Cilt Tipi: Bütün ciltler için

Sonuç: Doğal ışıltı

Kapatıcılık: Orta

NASIL KULLANILIR:
• Ürünü 65- Yuvarlak Kabuki Fırçamız yardımıyla ya da parmaklarınızla yüzün ortasından başlayarak tüm yüze uygulayın.
• Farklı kapatıcılık seviyelerine ulaşmak için çeşitli katmanlar ekleyebilirsiniz.

Gözlem:
Makyaj altına nemlendirici veya güneş koruyucu kullanmanız durumunda, bu ürünün silikon içermediğinden emin olun çünkü bu, ürünlerimizin performansını olumsuz etkileyebilir ve sonuç beklendiği gibi olmayabilir.

 İPUÇLARI:
• Eğer cildiniz çok kuru ise fondöteni uygulamaya başlamadan önce nemlendirici veya serum kullanın.
• Ürünü çok daha uzun süre sabitlemek istiyorsanız, likit fondöteni kullanmadan önce ya da kullandıktan sonra Mineralli sıkıştırılmış pudramızdan ya da yarı saydam sıkıştırılmış pudramızdan bir kat uygulayın.
larda istenilen kapatıcılık ve renk yoğunluğunu elde etmek için istediğiniz kadar katman uygulayın.

İÇİNDEKİLER:
SALVIA SCLAREA ÇİÇEK/ YAPRAK/KÖK SU*, PROPANDİOL, PRUNUS AMİGDALUS DULCIS YAĞI*, SIMMONDSIA CHINENSIS TOHUM YAĞI*, SAKROZ PALMITAT, GLİSERİL STEARAT, SETEARYOL ALKOL, POTASYUM ORGANİK PEATOLİ, WHEREOLYA PEATOLİ, GLİSERİL KAPRİLAT, HELIANTHUS ANNUUS TOHUM YAĞI, AQUA, GLİSERİN, MAGNEZYUM ALÜMİNYUM SİLİKAT, MİKROKRİSTALİN SELÜLOZ, SELÜLOZ SAKIZ, SODYUM ANİSAT, p-ANİSİK ASİT, SODYUM LEVÜLİNATF, MAKİNE YAĞI*, MAKİNE YAĞ, MAURİTRE, MAURİTRE*, MİKROKRİSTALİN SELÜLOZ , ROSMARINUS OFFICINALIS YAPRAK ÖZÜ, HELIANTHUS ANNUUS TOHUM UNU

Şunları içerebilir: CI 77891 (TİTANYUM DİOKSİT), CI 77491 (DEMİR OKSİTLER), CI 77492 (DEMİR OKSİTLER), CI 77499 (DEMİR OKSİTLER)

* sertifikalı organik tarımdan
Toplam bileşenlerin %100’ü doğal kaynaklıdır
Toplam bileşenlerin %53’ü organik tarımdandır.

Formülasyon sertifikalı %100 doğal, vegan, organik içerikli. Ham petrol türevleri (mineral yağ veya parafin gibi), zararlı koruyucular (parabenler veya formol gibi), polietilen glikoller (PEG’ler), triklosan, silikonlar, sülfatlar, alüminyum hidroksit, tokoferol asetat, talk, genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO) içermez, nanopartiküller, hayvansal kaynaklı ham maddeler, sentetik kokular, yapay renkler içermez.

 

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR