Baims Kapatıcı Secret 4ml
Baims Kapatıcı Secret 4ml
Baims Kapatıcı Secret 4ml
Baims Kapatıcı Secret 4ml

Baims Kapatıcı 4ml - Secret (VGNBKL4921)

0,00
Marka : Baims
Para Puan : 0
Fiyat : ₺819,90(KDV Dahil)
Barkod : 0618119349035

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
• Doğal E vitamini ile Tatlı badem ve Jojoba gibi bitkisel aktif maddeler tarafından zengindir, ekstra nemlendirme ve bakım sağlar.• Özellikle göz altlarındaki hassas bölgeler için tasarlanmıştır.
• Açık renkli dokusu, kremsi görünümü ve zengin pigmentasyonu ile kapatıcımız, göz altındaki koyu halkaları, güneş lekelerini ve dikenleri gizler.
• Uzun ömürlü kapatıcılık için mükemmeldir ve cildi kurutmaz
• Lifting etkisi sağlar.

Cilt Tipi: Bütün ciltler için

Sonuç: Nemli yüzey

Kapatıcılık: Orta

NASIL KULLANILIR:
• Ürünü parmaklarınızla veya 50- Mini açılı Kabuki fırçamız yardımıyla gözlerin altına ya da cildin kusurlarını gizlemek istediğiniz yere uygulayın.
• Doğal bir sonuç elde edene kadar yumuşak vuruşlar için yüzük parmağınızı kullanın.

İPUÇLARI:
• Kapatıcıyı daha uzun süre sabitlemek istiyorsanız, uygulamaya başlamadan önce veya uygulamayı yaptıktan sonra Mineralli sıkıştırılmış pudramızdan ince bir kat uygulayın.

Formülasyonlarımızda sentetik içerik ve silikon kullanmadığımız için toz veya likitlerimizi çatlama riski olmadan istediğiniz sırayla uygulayabilirsiniz.

Gözlem:
Makyaj altına nemlendirici veya güneş koruyucu kullanmanız durumunda, bu ürünün silikon içermediğinden emin olun çünkü bu, ürünlerimizin performansını olumsuz etkileyebilir ve sonuç beklendiği gibi olmayabilir.

İÇİNDEKİLER:
SALVIA SCLAREA ÇİÇEK/ YAPRAK/KÖK SU*,PROPANDİOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS YAĞI*, SIMMONDSIA CHINENSIS TOHUM YAĞI*, SAKROZ PALMITAT, GLİSERİL STEARAT, SETEARYL ALKOL, POTASSIUMY PEATALMİOYL, CLU, GLUTEPALİMİDALİM, TOHUM YAĞI, ORBIGNYA OLEIFERA TOHUM YAĞI*, ZEYTİN GLİSERİTLER, SODYUM ANİZAT, MİKROKRİSTALİN SELÜLOZ, SODYUM LEVULİNAT, SELÜLOZ GUM, PENTACLETHRA MACROLOBA TOHUM YAĞI*, EUTERPE OLERACEA OFLEX MAUROSİA YAĞI*, OFF MARUZİYET YAĞI*, ANNUUS TOHUM UNU

Şunları içerebilir: CI 77891 (TİTANYUM DİOKSİT), CI 77492 (DEMİR OKSİTLER), CI 77491 (DEMİR OKSİTLER), CI 77499 (DEMİR OKSİTLER)

* sertifikalı organik tarımdan
Toplam içeriğin %100’ü doğal kaynaklıdır
Toplam içeriğin %56’sı organik tarımdan

Formülasyon sertifikalı %100 doğal, vegan, organik içerikli. Ham petrol türevleri (mineral yağ veya parafin gibi), zararlı koruyucular (parabenler veya formol gibi), polietilen glikoller (PEG’ler), triklosan, silikonlar, sülfatlar, alüminyum hidroksit, tokoferol asetat, talk, genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO) içermez, nanopartiküller, hayvansal kaynaklı ham maddeler, sentetik kokular, yapay renkler içermez.

UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya iyileştirme edilmesi amacıyla kullanılamaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR