Oda Spreyi

Oda spreyi bugün her evde kullanılan, yaşam alanında büyük bir önemi bulunan kokuların elde edilmesini sağlayan esanslı bir sıvıdır. Oda spreylerinin içerisinde bulunan çözücü ve mineraller odanın atmosferini değiştirirken oda içerisinde yaşayan bireylerin de ferah ve konforlu nefes almasını sağlamaktadır. Oda spreyleri, içerisinde yer alan esanslar sayesinde odaların ambiyansını değiştirmektedir. Böylece odalar bir yaşam alanı olmaktan çıkarak rahatlanan ve hoş zaman geçirilen yerler haline gelmektedir.

Oda Spreyi Nasıl Üretilir?

Oda spreyleri içinde çeşitli yağlar, kokular ve itici çözücü özellik barındıran mineral çeşitleri bulundurmaktadır. Oda spreylerinin içerisinde yer alan esanslar uçucudur ve bu sebeple yaşam alanlarında genellikle hafif kokular tercih edilmektedir. Odaların atmosferini değiştirmek için çok çeşitli koku türleri oda spreyi yapımında kullanılmaktadır. Web sitemizde, adaçayı, lavanta ve aura oda spreyi satışa sunulmuştur.

Oda Spreyi Çeşitleri

Bir oda spreyi yaşam alanının yalnızca kokusunu değil aynı zamanda içerisinde yaşayan insanların ruh halini de değiştirmektedir. Bu nedenle oda spreylerinde genellikle ferahlatıcı çiçek ve meyve özleri kullanılmaktadır. Ağır kokular ve baharatlı esanslar oda spreylerinin yoğun hale gelmesine neden olarak oda içerisinde bunaltıcı ve rahatsız edici atmosferler yaratabilmektedir. Bu sebeple oda spreyi yapımında en fazla kullanılan malzemeler mango, böğürtlen, mandalina, portakal, kivi, çilek, vişne gibi meyveler ardından ikinci sırada lavanta, manolya, papatya, yasemin, şakayık gibi çiçekler gelmektedir. Bunun dışında nane ve okaliptüs da kullanılmaktadır. Ayrıca vanilya, çay ağacı ıhlamur, vanilya, tarçın da oda spreyi içerisinde kullanılabilen yağlardır. Bunun dışında bazı özel yağlar da farklı atmosfer yaratabilmektedir.

Sağlıklı Oda Spreyleri ile Sağlıklı Yaşam

Oda spreyinin kokusunun güzelliğinin ötesinde içinde bulundurduğu kimyasallar da oldukça önemlidir. Bu kimyasalların bireyler tarafından solunması sonucunda çeşitli solunum yolu hastalıkları meydana gelebilmektedir. Bu sebeple oda spreyi kullanan bireylerin satın aldıkları ürünlerin sağlıklı ve hijyenik olduklarına emin olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde evin atmosferini değiştirmek için aldıkları oda spreyleri kendileri için bir sağlık tehdidi oluşturabilir. Bu sebeple içerisinde ağır kimyasallar ve zararlı maddeler bulunmayan sağlıklı oda spreylerinin tercih edilmesi önemlidir. Ayrıca oda spreylerinin şişeleri de önemli bir diğer faktördür. Kalitesiz malzemeden üretilen şişeler çevre ve insan sağlığına zarar verebilmektedir.

 

Vegan bakkal bünyesinde satışa sunduğumuz her oda spreyinde müşterilerimizin sağlıklarını maksimum seviyede önemsemekteyiz. Adaçayı, Lavanta ve Aura Oda Spreylerimiz her bütçeye uygun olarak çeşitli ml'de üretilmektedir. Ürettiğimiz her oda spreyinde etil alkol, iyonize su, uçucu yağlar kullanmaktayız. Bu sayede ürünlerimizi tercih edenlere hoş koku rahatlatıcı etki aynı anda sunulmaktadır. Aroma terapi ürünleri %100 uçucu yağlar kullanılarak üretildiğinden hem sağlıklı hem de herhangi bir tehlike riski barındırmadan güvenle kullanılabilmektedir. İçerisine koku ve sentetik boya ürünlerinin yerleştirilmediği oda spreylerimiz güzel kokunun yanı sıra kullanıcılarına sağlıklı günler de sunmaktadır. Evinizin havasını değiştirmek tazelik katmak istiyorsanız web sitemizden kolaylıkla oda spreyi sipariş edebilir, ferahlığın keyfini sürebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR