Duş esnasında yalnızca cilt temizliğini sağlamayı değil aynı zamanda cildin nemlenmesini ve daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlayan ürünleri de kullanırız. Ve bu ürünlerin başında da duş jelleri gelir. Hoş kokuları ve köpüğüyle banyo esnasında adeta cildinizi şımartan bu ürünler ayrıca güzel bir mutluluk da hissettirir. Ürünler ciltte derinlemesine bir temizlik sağlarken yumuşak dokunuşları ile de cilt tahrişine neden olmaz. Ve vücuda bununla birlikte bir zindelik ve canlılık kandırırlar.

Üstelik günlük kullanıma da uygun olan bu ürünler özellikle gece uyumadan önce büyük bir sakinlik ve dinginlik yaşatırken güne başlarken de harika bir zindelik verir.

Logona Duş Jeli Ürünleri

Alman menşeli bir marka olan Logona markası BDIH Doğal Kozmetik Sertifikası, ECO Control Ekolojik Sertifikası ve NaTrus Sertifikalarına sahip olan duş jeli ürünleri ile Vegan Bakkal’da.

  • Organik Aloe Vera ve Mine Çiçeği Özlü Duş Jeli: Doğal olanın tazeliği ve gün boyu ferahlık hissinin bir araya getirildiği ürün insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal içermemektedir. Gün boyu ferahlık etkisi yaratan ürün cildinizle dost yapısı ile günlük kullanıma uygundur. Aloe ve Mine çiçeği özlü duş jelinin yumuşak, doğal bazlı yıkama bileşikleri ayrıca cildi kurumaya karşı korur ve cildinizin ışıltısını size geri kazandırır.   
  • Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Kokusuz Şampuan ve Duş Jeli: Cildi ve saçı tahriş etmeden yumuşak bir şekilde temizleyen ürünün içeriğinde besleyici jojoba yağı, üzüm çekirdeği ve tatlı badem yağı bulunmaktadır. Cildin kurumasını ve tahriş olmasını engellerken aynı zamanda anti alerjik özelliğe sahiptir. Alerjik ve astım hastaları için PUR serisi olan ürün Almanya Alerji ve Astım Birliği tarafından test edilmiştir. Logona PUR serisi hassas ciltlere yumuşak bir bakım sağlayarak alerjik ya da olumsuz bir reaksiyon riski yaşamalarını minimize etmektedir.

Sante Duş Jeli Ürünleri

Yine Alman menşeli bir marka olan Sante duş jeli ürünleri BDIH Doğal Kozmetik Sertifikası, ECO Control Ekolojik Sertifikası, ÖKO – Test, Cruelty Free (Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir), Vegan (Hayvansal hammedde içermez) ve NaTrus Sertifikalarına sahiptir.

  • Happines Duş Jeli – Organik Portakal ve Mango Özlü: Keyifli ve meyve kokulu bir duş keyfi için en ideal ürünlerden birisi olan Happines duş jeli, cildinizi yumuşak bir şekilde temizlerken aynı zamanda organik portakal ve mango özleriyle cildinizi ferahlatır. Günlük kullanıma uygun olan ürün aloe vera içeren formülü ile cildi nemlendirir ve kurumalara karşı korur. Ürün hiçbir şekilde laktoz, gluten, mineral bazlı yağ, paraben, petrol kökenli madde, sentetik koruyucu, renk ve koku verici içermez.
  • Dengeleyici Duş Jeli: Vegan Bakkal reyonlarında yer alan Sante Dengeleyici Duş Jeli, alkali PH değeri cildin asit baz dengesini desteklemektedir. Organik aloe vera, badem yağı ve nar özü içeren formülü ile cildi nemlendirir ve kurumasını engeller. Her cilt tipi için uygun olan ürün laktoz, gluten, mineral bazlı yağ, paraben, petrol kökenli madde, sentetik koruyucu, renk ve koku verici içermez.  

www.veganbakkal.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz bu ürünler insan sağlığı için hiçbir zararlı madde ve bileşen içermediği gibi doğaya ve hayvan yaşam haklarına da saygılı bir şekilde üretilmişlerdir. Bu alanda geçerliliği ve güvenilirliği olan gerekli tüm sertifikalara sahip olan duş jeli ürünleri için sayfamızdan siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Böylelikle güzel bir duş keyfi ile doğanın eşsiz kokularını banyonuza taşırken hem kendinizin hem de doğanın sağlığını koruyabilirsiniz.

1