Vitamin D3 Vitamin K2 Damla 20ml (VGNBKL727)

Marka : Inoliva
Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Moore for me Vitamin D3 ve Vitamin K2 %100 bitkisel içeriği ile veganlar için uygun D ve K vitamini kaynağıdır.
Türkiye’de ilk bitkisel (vegan) kaynaklı D3 K2 vitamini damlasıdır. K2 vitamini Bacillus subtilis natto fermantasyonu ile elde edilmiştir. D3 vitamini alglerden elde edilmiştir.
Bu ürün sadece %100 Bitkisel Kaynaklı D3 ( kolekalsiferol), K2 ve ödüllü Zetay zeytinyağı içerir.
Tatlandırıcı, koruyucu, gluten, laktoz ve BHA içermez.
İngiltere'de bulunan ProTec Nutra firmasının D3V patentli ham maddesi kullanılmaktadır.  K2 vitamini olarak Norveç Nattopharma firmasının MenaQ7® patentli ham maddesi kullanılmıştır.


İÇİNDEKİLER:
Zeytinyağı, Kolekalsiferol, Menakinon -7 (MK-7).


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


KULLANIM ŞEKLİ:
Günde 1 (bir) kere 1 (bir) damla kullanılması tavsiye edilir. 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.

Ürün Çeşidi
Likit
Ürün Ağırlık
20 ML
Aroma
Aromasız