Veggy Protein Wrap 210gr
Veggy Protein Wrap 210gr

Veggy Protein Wrap 210gr (VGNBKL843)

Marka : Veggy
Fiyat : ₺27,90(KDV Dahil)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Veggy Protein Wrap hem sıcak hem soğuk olarak tüketebileceğin yüksek proteinli ve çok lezzetli bir dürüm.
Seyahatte, işte, okulda, spor sonrasında tüketebileceğiniz hem doyurucu hem besleyici Vegan Protein Dürümü ve diğer Veggy ürünleri için Bitkisel Et ve Tofu" kategorisindeki ürünlere göz at!

İÇİNDEKİLER:
Tam Buğday Lavaş ( tam buğday(gluten) unu %85, su, bitkisel yağ- değişen oranlarda palm, tam hidrolize palm, pamuk, kanola, ayçiçek yağı- nem tutucu - bitkisel gliserin- tuz, kabartıcılar - sodyum bikarbonat, sodyum asit pirofosfat- emülgatör -Mongo ve digliserit- koruyucular - potasyum sorbat, kalsiyum propiyonat- asit düzenleyiciler -malik asit, sitrik asit-), Bezelye Proteini, Kurutulmuş Domates, Yeşil Biber, Ayçiçek Yağı, Baharatlar, Tuz.


ALERJENLER:
Alerjenler koyu renk ve altı çizili olarak belirtilmiştir.


UYARI :

    ◦    Sitemizde satışı yapılan tüm ürünlerin içerik ve alerjen bilgileri bilgi amaçlı olarak yer almaktadır.

    ◦    İçerik ve alerjen bilgilerini sürekli kontrol ediyor ve güncelliyoruz ancak en doğru bilgiyi ürün ambalajının üzerinde bulabilirsiniz.

    ◦    Alerjiniz ya da özel bir durumunuz varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız ve ürün ambalajı üzerindeki etiket bilgilerini mutlaka kontrol ediniz.

    ◦    Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir.

    ◦    Vegan Bakkal'da satılan hiçbir ürün ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.