Menu
Sepetim

Kitap

Kitap
Dolce Vegan / Virginia Elena Patrone | Kolektif Kitap
-10 %
Adil bir mutfak için “tatlı” bir başlangıç “Bu kitaptaki tarifler size basit, sağlıklı vegan tatlıları evde üreteceğiniz malzemelerle nasıl yapacağınız konusunda yol gösterecek. Bu tariflerle madalyonun en tatlı yüzüyle işe başlayabilir ve bunu tatlı devrimi olarak adlandırabiliriz.” Virgi..
28,76 TL 26,00 TL Vergiler Hariç:24,07 TL
Her on yedi saniyede bir kadın tecavüze uğruyor. Her bir saniyede yüzlerce hayvan öldürülüyor. “Dayak yiyen kadınlar” gerçekliği her gün yüzümüze çarpılıyor ekranlardan ve gazete sayfalarından. Çiftliklerin esir ettiği, mezbahaların katlettiği hayvanlar “marketteki et”e indirgeniyor günümüzde. E..
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Hayvanları kötü koşullardan kurtaran bir kahraman olmak ister misin?Hayvanları kurtarmak için, sadece şeffaf sayfaları çevirmen yeterli!Çocuklar için eğlenceli, kolay ve hayvan hakları meselesiyle ilk tanışma niteliğinde bir kitap.Bu kitapta hiç yazı yok, yani senin için doğru olan sözcüğü kendin se..
38,00 TL Vergiler Hariç:35,19 TL
"Bu kitap hayatınızı değiştirecek." Time Out Neden kahvaltıda makarna yemiyoruz? Yemek yerken aldığımız kararları, neye dayanarak alıyoruz? Neden kuzu eti yiyoruz ama köpek eti yemiyoruz? Köpeklerini seven Fransızlar, bazen atlarını yer. Atlarını seven İspanyollar, bazen ineklerini yer. İ..
29,00 TL Vergiler Hariç:26,85 TL
Hayvanlara gereksiz yere acı çektirilmesini veya bir hayvanın ortada hiçbir neden yokken öldürülmesini yanlış buluyor musunuz? Mesela biri durup dururken bir yavru kediyi gözünüzün önünde tekmelese ona müdahale eder miydiniz? Bunu sormak bile saçma, öyle değil mi? Çünkü sırf canımız öyle istedi ..
15,00 TL Vergiler Hariç:13,89 TL
Peynir Tuzağı / Dr. Neal Barnard | Yabancı Yayınları
-14 %
New York Times çoksatan yazarı Dr. Neal Barnard, tehlikeli bir bağımlılık yaratan peynirin sağlığınıza nasıl zarar verdiği hakkındaki şoke edici gerçekleri açığa çıkarıp kilo verebilmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlayan radikal bir plan sunuyor. Bize her zaman süt ürünlerinin vücudumuz için ..
36,00 TL 31,00 TL Vergiler Hariç:28,70 TL
“Senin gibi, ben de bu narin ve güzel dünyanın bir parçasıyım. Onu hep birlikte paylaşıyoruz.’’Çocuklarımıza, bu dünyanın sadece insanlara ait olmadığını basit, anlaşılır, samimi ve sıcacık bir dille anlatan, dokunaklı bir resimli kitap Senin Gibi…Jean-Baptiste Del Amo ve Pauline Martin, hayvanl..
30,00 TL Vergiler Hariç:27,78 TL
Jeffrey Moussaieff Masson, yediklerimizin sağlığımızı, ahlaki benliğimizi ve gezegenimizi nasıl etkilediğini gösterirken ağzımıza aldığımız her lokmanın arkasındaki kararların farkına varmamızı sağlayacak sorular soruyor: Hayvanları yemenin toprağımız, sularımız ve hatta küresel ısınma üzerindek..
23,00 TL Vergiler Hariç:21,30 TL
Vegan Bir Dünya, yazarın Veganköy adını verdiği, bütün yaşam şartlarının veganlık üzerine örüldüğü bir köyün hayali ile başlıyor. Burası sempatik ve yaşanılası bir köy olması yanı sıra sizleri içerisine çekecek birçok pratik çözüm barındırıyor. Yazarımızın tüm dünyanın Vegan..
22,00 TL Vergiler Hariç:20,37 TL
Vegan Sağlık / Dr.Murat Kınıkoğlu | Oğlak Yayıncılık
-13 %
Bu kitap, Vegan Beslenme kitabının devamı,  bir bakıma tamamlayıcısı...   Bitkisel beslenmeniz hâlinde bundan yalnızca siz değil, çevrenizdeki bütün canlılar yararlanacak; fark etmeden doğanın, çevrenin korunmasına katkıda bulunacaksınız, bütün dünya vegan olmanızdan fayda..
46,00 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:36,94 TL
İncik Tom`un Sırrı / Fulvia Degl`innocenti | Nesin Yayınları
Tükendi
 İncik Tom birbirinden nefis sosisler, köfteler, biftekler satıyordu.  Gerçekten hepsi olağanüstüydü!...  Dükkânı dolup taşıyordu.  Ama sonra...  Söylentiler ve dedikodular aldı yürüdü.  İncik Tom`un sırrı neydi?  ..
17,00 TL Vergiler Hariç:15,74 TL
Vegan Beslenme / Dr.Murat Kınıkoğlu | Oğlak Yayıncılık
-29 % Tükendi
Bu kitap size değişikliğe, daha uygar, etik ve daha sağlıklı bir beslenmeye davet ediyor. Hayvansal ürünlerle beslenmek yalnız kalp damar hastalıkları ve kanseri değil, başka pek çok hastalığı da tetikler. Buna karşılık vegan beslenme, yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun, herkesin sağlığını olumlu..
42,50 TL 30,00 TL Vergiler Hariç:27,78 TL
Yeşil Mutfak Vegan ve Vejetaryen Yemek Tarifleri ve Yemek Kültürü Kitabı / Lisa Jervis | Sub Yayınları
Tükendi
"Tabağınızdaki politik şeylerden bıktınız mı? Yemek için alışveriş yaptığınız zamanlarda suçluluk duygusuyla kıvranıyor musunuz? Bu sevimli rehberde Lisa Jervis yalnızca bilinçli ve gezegenle barışık bir şekilde yemek yemenin ne kadar kolay olduğunu değil, ayrıca ne kadar ucuz ve kullanışlı oldu..
14,00 TL Vergiler Hariç:12,96 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Kitap

Okudukça bilgi dağarcığı genişletebilir, okudukça güzel bir dünya inşa edebiliriz. Okumadan hiçbir bilginin gerçeğine ulaşmak mümkün değil. Veganlık herkes tarafından bilinen bir akımdır ancak, çoğu insan veganlığın tam olarak neyi ifade ettiğinden emin değil. Hatta başka akımlar ile veganlığı karıştıran pek çok kişi var.

Bir konuda gerçekten bilgi sahibi olabilmek adına okumalı ve daha çok öğrenmelisiniz. Okuyarak öğrendiklerinizi, uygulamak ise başka bir meziyettir. İnsanlar her zaman meraklıdır. Meraklarını gidermek için de sıklıkla sorular sorarlar. Sorulara doğru yanıt almak daha güzel bir dünya kurmaya sizce yeter mi? Bizce yeter!

 

Doğal, Gerçek ve Anlatımı Sade

İnsanlar için kendilerini saracak bir kitap bulmak çok zor. Vegan kitap kategorisinde kişiliğinizi geliştirmek için sıraya giren birbirinden farklı bilgi kaynakları sizi bekliyor. Pek çok kişi “İnsan Neden Vegan Olur?” sorusunu soruyor ya, işte raflarımızda bunun yanıtını verecek çok güzel kitaplar bulunuyor.

Daha önce veganlığı deneyimleyenlerden bilgi almak istemez misiniz? Hayvan yemenin ne olduğunu, yediğiniz zaman nelerin ortaya çıkacağını, bu durumun doğayı nasıl etkileyeceğini detaylı bir şekilde anlatanlara kulak verin.  

Veganlığın detaylarına inebileceğiniz kitaplarımız mevcutken bir yandan da vegan bir yaşam sürmenin nasıl hareket etmek gerektirdiğini anlatan seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Böylece veganlık hakkında bilgi sahibi olurken pratikte de başarı sağlamış olursunuz.

 

Doğru Bildikleriniz Yanlış Olabilir

Kulaktan dolma o kadar çok bilgi var ki insanlar neye inanacaklarını şaşırıyor. Söz konusu veganlık olduğunda ise kurallar oldukça katı. Bu kurallar, yasak olduğu için değil, doğaya saygıyı gerektirdiği için uygulama konusunda insanları zora sokmuyor. Yani ilk kez insanların kurallara bu kadar hevesli olduğunu görüyoruz desek yeridir.

Vegan yiyecekler skalası o kadar geniş ki insanların kafası karışabiliyor. Veganlar et ve hayvansal ürünler tüketmiyor, çok açık ancak, genel bir tabirdir. Yani peynir yiyemezsiniz gibi genel bir tabir çok yanlıştır. Çünkü artık bitkisel özlü peynirler de üretiliyor ve bu sayede veganlar olarak peynir tüketebiliyoruz. Üstelik çok eskiden tadı pek beğenilmeyen bu ürünler, günümüzde mükemmel tada ulaşmış durumdadır. Kategorimizde yer alan tüm kitaplarımızda veganlar ile ilgili tüm bilgileri almanız mümkündür.

 

Veganlık Bir Hayat Biçimidir

Şehir hayatın zor olduğunu biliyor, sizlere kolaylıklar sağlamayı hedefliyoruz. Özellikle hayvan hakları alanında bilgi verecek kitapları bulunduruyor, müşterilerimize anında erişim imkanı sağlıyoruz. Yemek tariflerinden sağlık konularına kadar pek çok konuda bilgi alabiliyor olmanız büyük avantajlar sağlıyor.

Veganlık ile ilgili tüm ön yargıların yıkılmasını sağlıyoruz. Unutmayın, insanlar okudukça kendilerini geliştirme fırsatı yakalar. Kendinizi geliştirerek doğayı ve dünyayı da yaşanılır bir hale getirme şansına sahip olmak istemez misiniz?

Birbirinden farklı yayınevleri ile anlaşmalar sağlıyoruz. Bu anlaşmalar sayesinde veganlık ile ilgili pek çok kitabı sizlere ulaştırma şansına sahip oluyoruz.

Vegan ürünler satan bir bakkal olarak vegan bireylerin rahatlıkla kendilerini geliştirebilmelerine yardımcı oluyoruz. Pek çok kişi ne istediğini bilemeyebiliyor. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabiliyor olmanız büyük bir yaşam kolaylığı sağlıyor.

Sizlerin ihtiyacını biliyor, ona uygun hizmetler geliştiriyoruz. Bu hizmetleri mağazamız üzerinden sizlere sunuyor olsak da internet üzerinden de alışveriş yapabilmenize imkan sağlıyoruz. Pek çok kişi yoğun günlük tempolarında mağaza alışverişine gelemiyor. Bu gibi durumlarda ihtiyacınız olan her şeyi sizlere kolay bir şekilde ulaştırıyoruz.

Vegan olarak ihtiyaçlarınızın ne olduğunu biliyoruz. Aklınızda soru işareti kalmayacak şekilde ürünlerimizi doğaya ve hayvana saygı çerçevesinde sizlere ulaştırıyoruz. Daha yaşanılabilir bir doğa için sizinleyiz. 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.